Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek van légzésfigyelője?

Mindenkinek van légzésfigyelője?

Figyelt kérdés
Nekünk nincsen, ezért éjszakára nem nagyon merem hason altatni, pedig napközben nagykat alszik igy. Ha éjszaka is igy rakom jobban alszik, csak én aggódom.
2009. márc. 2. 14:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nem az ára miatt nem vettem, bár nagyon nagyon drága. Ha muszály lenne megvenném. Nagylányom 16éves akkor még ilyen nem volt. A kisfiam 3 hónapos, délután nagyokat alszik hason, párszor raktam éjszakára is hasra, akkor aludt a legnagyobbakat.
2009. márc. 2. 15:16
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
Nekünk sincs és igazából nem hiányzik sokszor olvastam, hogy sokan panaszkodnak rá mert éjjel beriaszt és nincs semmi probléma.Ha lenne még jobban félteném,hogy ugyan mikor szólal meg!
2009. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igazából ezért sem vettem a téves riasztások miatt sem akarok parázni..
2009. márc. 2. 15:37
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
szia. nekünk nem volt. háton aludt a kicsi mert hason nem maradt meg. semmi baja sincs. 6 hónapos.
2009. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekünk sincs. Én mikor pici volt oldalt fektettem, bár nem volt bukós baba, de mégis éjszaka így nyugodtabb voltam. Aztán amikor már Ő tudott mocorogni, akkor hasra fordulva is aludt, de a mai napig nem ez a jellemző. Hol hason, hol hanyatt, hol oldalt alszik. 11 hónapos . Amikor megszületett arra gondoltam, itt ez az egészséges, szép kisfiú, aki mellett nem dohányzunk, szép súllyal született, nincsennek légzési nehézségei, családban sem fordult elő semmilyen ilyen jellegű megbetegedés, vagy ne adj'Isten bölcsőhalál. Ő élni akar, a világ legtermészetesebb dolga, hogy lélegzik. Szóval nem akartam pánikolni és ezért nem vettünk légzésfigyelőt.
2009. márc. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

Nekem van, és nem is bírnám ki nélküle, meghalnék az aggodalomtól. Sokszor most is lesem, hogy él-e, pedig villog alatta...

Én kaptam a családtól-unokaöcsémnek kellett 10 éve, mert baj volt, de ha nem kaptam volna, kölcsönöztem volna. Nem hiszem el, hogy havi 2500 ft nem telik a babám és a saját biztonságomra.

És igen,vannak riasztások, de ha téves, akkor az beállítási probléma, vagy később lemászik, már róla.

Nálunk nem egyszer riasztott úgy, hogy nyugodtan rajta feküdt, és nem tudom mi lett volna, ha nem szól a riasztó...bele sem merek gondolni-

És hogy őszinte legyek, nem is értem, hogy ilyen sokan miért nem érzik fontosnak ezt a jó találmányt-de persze mindenkinek szive joga eldönteni, mit tesz és mit nem.

Én 4 hetes kora óta altatom hason, eleinte én is csak nappal tettem hasra, és figyeltem, majd pár nap mulva éjjelre is hasra tetem, és sokkal jobbakat aludt.

És hozzátenném még azt, hogy ha vennem kéne, akkor mobil légzésfigyelőt vennék, amit a baba pelenkájára lehet tenni. Nem drágább mint a többi, 30 ezer ft, és a baba mindenhol védve van, babakocsiban,autóban, mamánál, mindenhol

És általában újraéleszteni nem kell a babát, felébred a riasztásra, kis simogatásra, és alhatunk tovább. Nem kell félni a téves riasztástól , nem kell ott ülni egész éjjel és nézni, hisz pont ez a lényege, hogy úgyis szól, ha gond van.

Én melegen ajánlom mindenkinek, hidd el, sokkal nyugodtabb leszel tőle.

2009. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagy fiam is 16 éves múlt,a pici 9 hós.Anno mindig hason altattam a nagyot,eszembe se jutott,h bármi baj lehet abból...és akkor még a hason alvást propagálták.A picinél viszont vettem.Szinte természetes volt,h neki lesz ilyen.És,h őszinte legyek,engem nagyon megnyugtat.Az első perctől hason alszik,nyugodt,pihentető éjszakáink vannak.Sztem érdemes venni.
2009. márc. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk van és nyugodtam alszom:)Monjuk a mienk több funkciós,(be lehet csak arra állitani, hogy a hangokat halljam benne+légzésfigyelő)és ez azért jó mert emeletes házban lakunk és ha lerakom a babát aludni nyugodtan tudom tenni venni a dolgomat annélkül hogy 5 percenként fel kéne hozzá mennem megnézni.Igy ha felkel,és magyaráz azt hallom, még akkor is ha a kertben vagyok:)Én nagyon szeretem nem bántam meg hogy megvettük, sztem megtérült az ára!

2009. márc. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sem telt rá, így nem vettünk. A kisfiam pár hetes kora óta hason alszik, mert csak így szeret aludni, háton mindig felsír kb 5-10 perc után. Nem volt semmi gond ebből.

Majdnem 8 hós kisfiú anyuja

2009. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van..de nem mondom h szükséges...csak tényleg akkor ha valami volt a picivel(koraszülött,légzési bajok)...nekünkis kicsinek sokat risztott tévesen de rájöttünk miért...azért mert a legérzékenyebbre volt állitva....ha nem azon van tök jól szuperál...én igy nyugodtabban alszok, mivel az én kisfiam is hason imád aludni....én csak ajánlani tudom de nem kötelező
2009. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!