Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek van légzésfigyelője?

Mindenkinek van légzésfigyelője?

Figyelt kérdés
Nekünk nincsen, ezért éjszakára nem nagyon merem hason altatni, pedig napközben nagykat alszik igy. Ha éjszaka is igy rakom jobban alszik, csak én aggódom.
2009. márc. 2. 14:31
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Inkább azok a válaszok érdekelnének akiknek nincsen, hogyan altatják a babát.
2009. márc. 2. 14:32
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk sincs, egyszerüen nem futja rá :-( Ettől függetlenül nem hiszem, hogy rosszabb anya lennék mint az, akinek van. Hiába vennénk meg a légzésfigyelőt, hiszen annak csak akkor van értelme, ha elvégeztél egy tanfolyamot és tudod, hogy hogyan kell ujraéleszteni egy picibabát.
2009. márc. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
pont így voltam én is aztán most 3és félhósan náthás lett így megint mondta az orvos hogy kénne az a légzésfigyelö hát már nem bírtam magammal így 4 hónaposan vettünk :) talán én nyugottabban alszok ! Most akciós és kuka az ajándék
2009. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincs és hanyat alszik.5 honapos és talán 3szor aludt hason
2009. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sincs. Ő a 4. babánk. Amikor a nagyokat szültem még nem is nagyon lehetett légzésfigyelőről hallani. Csupán azok használtak, akiknek a családban már volt bölcsőhalál, vagy nagyon gyenge volt a baba, ill. légzési nehézségei voltak. Most meglepődve láttam, hogy a boltokban ezt is lehet kapni. Szerintem mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy használ-e vagy sem. Szerintem, ha elmaradhatatlan lenne, akkor már a kórházakban minden baba alá tennének:) Persze, ez csak az én véleményem. Ha valakit megnyugtat, akkor csak használja. Ártani nem árt.
2009. márc. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nekünk sincs, kenguruba vettem kitámasztót,azzal alszik oldalt. Nem volt drága, nekünk az a bukások miatt kell.

2009. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok A kislányomat eleinte az oldalára fektettem, így ha bukott is álmában, nem tudta félrenyelni, kifolyt a szájából. Kb 2 hónapos kora óta hason alszik, ha nm így teszem le negyed órán belül felébred. Éjjel nincs nagyon meleg nálunk (18 fok), így nem tud túlmelegedni.
2009. márc. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van, de őszintén szólva nem kapcsoljuk be, mert az elején téveseket riasztott, aztán inkább hagytuk. Eleinte oldalt aludt a kicsi, aztán hanyatt. Hűvös szobában. Most meg már mindenhogy alszik, ahogy éppen fordul.
2009. márc. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk nincs a lányom 2 hetes kora óta hason alszik éjjel is, nappal is. Szerintem ne aggódj, főleg, ha nem tartoztok a veszélyeztetett csoportba: dohányzó szülők, koraszülött vagy kis súlyú baba.

Minden jót nektek!

2009. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt, de nekünk indikáció is volt rá( koraszülött volt a fiam) ezért nem is szereztük be előre, csak a születése után vettük meg, és valószínűleg nem is vettük volna meg, ha nem ez a helyzet.
2009. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!