Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babát lehet a...

11 hónapos babát lehet a nagyinál hagyni hosszabb időre?

Figyelt kérdés
Kislányom még csak 3 hónapos, de már most terveznénk a nyaralásunkat. Októberben mennénk, akkkor lesz 11 hónapos a kicsim és 10 napra mennénk nagyon messzire.A mamával lenne, de nagyon sajnálom itt hagyni. Egy 11 hónapos kicsi hogyan éli ezt meg, ha addig mindig együtt vagyunk? Nem fog lelkileg nagyon megviselődni?
2009. márc. 2. 13:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem hagynám itthon.Mi is elmentünk nyaralni-telelni-akkor 6 hós volt,5 órás volt a repülőút,de semmi gondot nem jelentett.Én nem tudtam volna 1 napot se nyugodtan eltölteni nélküle.Ráadásul,ha bármi gond van nem tudtam volna hazamenni(mint ahogy te sem tudnál).Ez nagyon rizikós.És a beléd vetett bizalma is csorbát szenvedhet.De ez a te döntésed,a babát és magadat is te ismered.
2009. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!