Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak a babómra (3hós),...

Mit adjak a babómra (3hós), ha ki akarom vinni sétálni?

Figyelt kérdés
Süt a nap,a szél nem fúj!Én úgy gondoltam,hogy béléses naci,hosszú ujjú body,melegítő felső,sapi,overál elég lesz!?Takarjam be pléddel,esetleg lábzsák???
2009. márc. 2. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 10 hetes, de ma felénk nagyon jó idő van, nem adok rá most olyan sok ruhát. Plüss rugi, egy vastagabb kabát, és takaró. Sapkából akkor adok még kettőt rá, egy vékonyabbat és egy vastagabbat, ha úgy látom, hogy kell, de ma nem.
2009. márc. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ( mi most jöttünk meg a sétából) sok lesz rajta a ruha. Én egy kisharisnyát, hosszuujju bodyt, meg egy melegebb kiskardigánt adtam rá és az overállt. Melege volt :(

Lehet elég egy body, rugi, overál.És nem kell vastag sapi, mert megizzad a fejecskéje. A babám utálja a plédet ezért én a lábzsákot huztam rá a kocsira.

4 hós manó anyukája

2009. márc. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én se adék rá ennyi ruhát. body,rugi vagy harisnya,vékony pulcsi és overáll,sapka vagy harisnya,zokni,kicsit melegebb naci,pulcsi,kabát,sapka. vinnék egy takarót,ha fázik be tudjam takarni,de nem hiszem,hogy kelleni fog
2009. márc. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem elég lesz a naci,body,melegítő felső,pléd lábzsák!!Köszönöm a válaszokat
2009. márc. 2. 11:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!