Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt nektek a felicitas...

Mi volt nektek a felicitas csomagban amit a kórházban kaptatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Felicitas: Johnson's fürdető, Sudocream, mecsek baby teák, pampers pelenka, popsitörlő, millió szórólap, anyák lapja.

Bonita: Aventes pohár, Hipp-es csomagocska (előke, tea, mappa), autóra ragasztható matricák, 1-2 kupon, millió szórólap.

2011. ápr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenki megkapja mindkét csomagot?
2011. ápr. 12. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt mindenki megkapja.
2011. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én csak egy csomagot kaptam. lányom koraszülött lett és császár hazafele jövet kaptam egy felicitast.
2011. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én mindkét gyereknél megkaptam mindkettő csomagot (2.5 és 1 évesek amúgy, tehát nem volt "annyira" rég)

a fentebb felsoroltakon kívül nekem még MAM újszülött cumi is volt benne mindkétszer.

2011. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
10.05-ös vagyok. én is furcsáltam anno, mert láttam hogy van egy zacsis és van egy dobozos csomag is. én a zacsisat kaptam, akkor az volt az aegonos? nemt udom, de azt tudom hogy csak egyet kaptam...
2011. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
azt hiszem a felicitasban volt domestos,jana babavíz egyébként ua. amit az első válaszoló írt.3 csomagot kaptam,2 zacskós volt és a keménydobozos felicitas.
2011. ápr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!