Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A felicitas csomagban ez a...

A felicitas csomagban ez a MAM cumi hányas lehet? Linkelek

Figyelt kérdés

[link]



annyi van hogy be van "vágva"ott,ahol ez áll:

MINI MAM 0-7hónapos korig

MINI ULTI 0-7hónapos korig


más jelzést nem találok rajta.és az újszülött picimnek gondoltam(majd)


2010. márc. 18. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:

ugytudom 2es

a nuk os cumi az nagyon jó

2010. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia mi is MAM ot használunk, sztem ez 6hótól van. Vegyél a picidnek MAM Startot, 0-2hóig, szuper pillekönnyű, én nagyon szerettem.
2010. márc. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én is nagyollom,csak azt nem értem,hogy a várandós-kezdő-csomagba miért nem a kezdő cumit teszik?!nem az lenne a logikus?
2010. márc. 18. 20:20
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem is fura, én is úgy találtam a MAM startra, hog a csomagban volt. Most lefektetésnél is megnéztem a cumiarzenált, pont ilyen a piparésze, tutira 6+-os. Milyen minta van rajta?
2010. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na végleg megbeszéltem magammal hogy +6-os, már csak azért is, mert a pajzs része teljesen más a többinek. Nem ilyen kerek, hanem két kis "szára" van. Én meg az ilyen 0-6hóig cumikban nem hiszek, szerintem addig rengeteget változik a kis szájuk.
2010. márc. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ilyen,és körben lyukacsos.van egy ugyanilyen narancssárga is


[link]

2010. márc. 18. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez 6 hónapostól van, de az én babám 2 napos kora óta ilyet rágcsál, nem hajlandó másfélét a szájába venni.Jobban jártam, mert már 5 hónapos, és a barátnőm kislánya a 6 hónaposig való cumit szokta és ő már 8 hónapos.Marha viccesen néz ki az a hatalmas baba azzal az icipici cumival:D

Szóval óvatosan az első cumival, lehet hogy már csak a színe változtatható, az alakja nem.

A MAM-os cumikat jó szívvel ajánlom, nagyon szuperek, jó áron vannak, a világítós fajtája pedig kincs az éjszakai cumivisszakáregetéseknél.Nem kell keresgetni, ott virít.:)

Csak beadom, és futás vissza aludni:D:D:D

2010. márc. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez tuti 6 hótól való.

Azt én sem értem, hogy miért ilyet tettek a Felicitas csomagba. Nekünk is 0-2 hós volt.

És egy javaslat: Vegyél neki többféle cumit (de legalább 2 picit különböző formájút), és használd párhuzamosan, hogy ne legyen gond, ha váltani kell!

2010. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm.
2010. márc. 19. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!