Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig tart nálatok az...

Mennyi ideig tart nálatok az etetés kanállal? Hányszor eszik a 8 hónapos babátok 1 nap? Adtok-e Tápszeres pótlást ha érzitek már nem elég a tejetek? Ha igen mit és mikor?

Figyelt kérdés

Sajnos nálunk elég hosszadalmas az evés kanállal,mert sok levegőt nyel és sokat kell büfiztetni felvenni. Meg hát jön a fogacskája is (8 hónapos anyatejes kislányomnak)és ilyenkor kínszenvedés az etetés. Érzem már nem elég a tejem és gondolkoztam éjjelre adnék neki tápszeres pótlást,hogy átaludja az éjszakát.Ha jön a foga akkor tápszerrel is felébred a pici?

Köszi szépen a válaszokat.

8 hónapos kislány anyukája


2009. márc. 2. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én babám is nyolc hónapos. Nálunk a kanállal evés kb. 10-15 perc. Az én babám tápszeres, de amikor jött a foga, felkelt éjjel is.
2009. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. márc. 2. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is elég gyorsan megy az etetés, már ha hajlandó enni. Van hogy nem akar enni (lehet a foga miatt) és akkor bizony szenvedünk kicsit, de végül sosem erőltetem, majd eszik később. Szilárdat 4x eszünk egy nap és ezenkívül még szopik kicsit este és éjjel 1x. Én is gondolkodtam a tápszeres pótláson, de mivel kisfiam nem fogadja el a cumisüveget így muszáj leszek másképp megoldani az éjszakai ébredést a későbbiekben (ha már kijött a foga, ami már több mint 2 hónapja gyötör minket felül!). Én lehet inkább este fogok neki kicsit többet adni (tejpépet kap), hogy jól tele legyen a pocak!
2009. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk elég gyorsan lezajlik az evés, mert a lányom zabál... :) Ő most 7,5 hónapos, de már 6,5 hónapos kora óta fürdés előtt adok neki tejpépet enni, lefekvés előtt pedig szopizik (a kettő között kb. 30-40 perc telik el). Napjában már csak 3x szopizik, 1x gyümölcs, 1x főzelék, 1x tejpép. Egyszer valóban nem akart enni, a fogára tippeltem, akkor nem erőltettem tovább, csak hamarabb adtam neki enni a következő étkezést. Szerintem nyugodtan megpróbálhatod este a tápit, de szerintem elég nagy baba ahhoz, hogy inkább tejpépet egyen. Sok sikert!
2009. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!