Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit vegyek 2...

Milyen babakocsit vegyek 2 hónapos, de már 6,5 kg-s babámnak?

Figyelt kérdés
Rengeteg a babakocsis kérdés, de már teljesen össze vagyok zavarodva. Az első kocsit már ki is nőtte a drágám. Nem szeretnék nagyon nehéz kocsit, megfizethető legyen, de praktikus is. Ha lehet, átfordítható karos és alu. Tud valaki segíteni? Még a kérdésem is zavaros :(
2011. ápr. 11. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Espiro magic,Hauck malibu,Jane slalom vagy nomad (használtan,csak sportrészt)Én ezeket ajánlom.
2011. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ahogy nézem, ezekbe nem tudom fektetni a babám :( vagy hogy gondoltad?
2011. ápr. 11. 12:24
 3/11 anonim ***** válasza:
A Malibu tényleg jó, csak nem átfordítható a tolókar. :(
2011. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kunert vip
2011. ápr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnád fektetni a babád??Vagy nektek még semilyen kocsitok nincs?Azt hittem sportkocsit keresel.vagy mózesosat?Egyébként slalom,nomad fektethető vizszintbe,a másik kettő pedig majdnem vizszintbe.
2011. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A Kunertet még csak meg se nézd!

Nagyon sz@r és dög nehéz!!!

2011. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

De, van babakocsink, csak kinőtte :) olyat szeretnék, ami mózeses (vagy vízszintesig dönthető), utána sport és végig kitart.


A kunertet már rég elvetettem a többi "hasonlóval" együtt. Azért köszi szépen, hogy figyelmeztetsz :)

Néha az az érzésem, hogy a forgalmazók is kommentelgetnek, próba szerencse... :-/

2011. ápr. 11. 20:34
 8/11 anonim ***** válasza:
:) Erre még nem is gondoltam. De lehet benne valami! :D
2011. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hidd el,kommentelgetnek:-) Áruld már el légyszi,milyen kocsit nőtt ki a fiad két hónap alatt.Én Jane Slalomot vennék.
2011. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Pierre Cardin ps646. A fekvő része 63 cm, ha lehajtod a lábtartót, akkor lehet vagy 70. Igazság szerint, amikor terhes lettem Anyu kinézte "akciósan" és a legjobb szándékkal megvette. Akkor még bele se gondoltam, hogy mennyi fontos dolog, milyen minőségi különbségek vannak egy babakocsinál. Ez az alapok alapja... :( Most meg nagyon meg szeretném gondolni, mielőtt költök rá.

Pont egy Jane Nomadról várok most képeket, meg árat. Bízom a legjobbakban :)

2011. ápr. 12. 09:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!