Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Drágább az ebay mint a tesz-ve...

Drágább az ebay mint a tesz-vesz vagy a vatera?

Figyelt kérdés
Aki már vásárolt az ebayen és a magyar oldalakon is, megosztaná a tapasztalatát velem?
2011. ápr. 10. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valtozo! Van ami epp olcsobb az egyiken van ami a masikon! Mindegyiken jol szet kell nezni! A magyar oldalakon mar vasaroltam, elegedett vagyok! Az ebay nemet valtozatan vettem a babakocsit. A magyar ebayen most fogok majd vasarolni.
2011. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem drágább, sőt - viszont sokszor a postaköltség miatt nem éri meg ott vásárolni, és szvsz macerásabb a reklamációkat intézni
2011. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Drága a posta az ebayen és igen, ha vmi baj van a termékkel akkor sokkal kevésbé tudsz utána menni a dolognak.

Én babakocsit vettem ott használtan szerencsére semmi baja, de nagy lutri volt..ja és még haza is kellett hozatni, így a babakocsi ugyan olcsó volt de annyi volt a posta is.

2011. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát oké... bár most szétnéztem az ebay-en (német) és van ami 1 euro + posta. Ez létezik? (pl. fisher price játékok)


de tény, hogy biztonságosabb a magyar aukciós oldal.

2011. ápr. 11. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
ott is van fix áras és licitálós, gondolom ez az 1 eurós licitálós és megy annak még föl az ára
2011. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!