Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babák sem akarnak ma...

Más babák sem akarnak ma aludni? Már pár napja egyre kevesebbet alszik napközben a babám 5 honapos és csak 3/4orát aludt ma mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 13:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is nyüglődik ma!Már 6 fele felkelt reggel, pedig csak 7-8 között szokott, és egész délelött nyüglődött 10 körül se volt hajlandó elaludni, pedik olyankor mindig szokott és már nagyon hisztis volt.De kb. egy órája vére elaludt.Remélem most sokáig fo aludni, hogy du.-ra kipihent legyen és ne nyügölődjön egész nap.
2009. márc. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én 1 hónapos kislányom se akar aludni rendesen már napok óta. Kb 1,5 órákat alszik, szerintem neki még 2x ennyit kéne aludnia. Nem tudom mi lehet. Ma még a levegőn se volt jó neki, 10 perc után be kellett hozni.
2009. márc. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok:


Az én babá 6 hós

2009. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!