Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinalni egy babaval...

Mit lehet csinalni egy babaval amelyik el van kapatva?

Figyelt kérdés
Foleg olyanoktol kerdezem akinek a babaj el volt kapatva es sikerult "kigyogyitniuk"a babajukat.most lesszunk 6hosak.anyum szerint el van kapatva.eleinte nem hordoztam annyira,de sirni sem hagytam.4honapban figyeltem meg,hogy mar csak 10percet van el maga aztan vagy kikel talalnom mast vagy olbe venni.babakiocsit ugy ahogy megszerettem vele(1orat kibir benne)most probalom altatni is benne,mert eddig csak a karomban aludt el.meg sorolni tudnam.nincs semmire sem idom,nagyon faraszto ez igy.de mindent megakarok tenni azert,hogy mind a kettonknek jo legyen.ha tud valaki valamit ajanlani,megkoszonnem.
2009. márc. 1. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is sokáig kézben aludt el,aztán napközben rászoktattam hogy egyedül aludjon el,igy az esti alvás is jobban megy.Mikor már semmit nem tudtam vele kezdeni nappal,csak nyügösködött,olyankor letettem az ágyra,ott voltam mellette simogattam a hátát és elaludt.Muszáj volt,mert különben nem tudtam volna az itthoni teendőimet ellátni

Egy 4 hónapos kisfiu anyukája

2009. márc. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
es nem sirt nagyon?mert en isigy probalom,de ordit,olyankor felveszem aztan megint leteszem,nehasikerul,de legtobszor bog ha leteszem.van egy erzesem,hogy muszalylessz hagynom egy picit sirni(persze mellette lesszek)komolyan nem tudom mi lenne jo,anyum szerint hadjam sirni,nincs ra szivem,de ez igy sem mehet tovabb,mert en sem tudok semmit,meg enni sem.mert akkor is az olemben lenne.;(
2009. márc. 1. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem 11 hónapos a kislányom és nagyon sokáig a babakocsiban aludt csak este aludt az ágyában.Nagyon sirt meg minden.De tudtam muszály.És pár alkallommal hozzá szokik.Ha már letetted aludni ne vedd ki mert rosszabb.Nagyon rafkósak.Én napközben úgy csináltam.Amig nem tudott mászni.Körbe raktam játékkal meg zenét raktam be.Vagy ha az sem ment beraktam a maxi cosiba(gyerekülésbe)És vittem ,magammal mosogatni,fürödni meg minden.Most szoktasd le mert később nehezebb lesz.Ha van kérdésed még itt vagyok.
2009. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepemn koszonom.igen most szeretnem elkezdeni,mig nem tul keso.es meg este is tobbszor felkell,lassan majdnem minden oraban,cicizeser.eddig mindig oda adtam mert annyira faradt voltam.de megbeszeltema ferjemmel,hogy egy par napig o kell fel hozza,hatha segit.igen rafinaltak mar figyelem,azthiszem ugyfogom csinalni,megprobalom ahogy irod.koszike
2009. márc. 2. 06:03
 5/5 anonim ***** válasza:

HA VALAMIBEN MÉG TUDOK SEGITENI AZ E-MAIL CIMEM ELÉRSZ.


EGY 11 HÓNAPOS KISLÉNY ANYUKÁJA.


u:lEHETSÉGES HOGY AZÉRT KELL FEL ESTE MERT ÉHES ÉS NEM ELEGENDŐ A TEJEDNEK A TÁPÉRTÉKE.MI IS ÚGY VAGYUNK HA NAPKÖZBEN NEM ESZIK ANNYIT ESTE FEL KELL HOGY ÉHES.

2009. márc. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!