Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora 9-10 hónapos KISFIATOK?

Mekkora 9-10 hónapos KISFIATOK?

Figyelt kérdés
Az én babám 10 hós lesz,73 centi,és 9500 gramm,fiú.Az elmúlt 2 hét alatt 40 dekát hízott,igaz,az ezt megelőző időszakban semmit,vagy csak minimálisat.Mindent eszik,reggel és este tejpépet vagy tápszert kap. Egyáltalán nem duci,de nem tudom eldönteni,h jó-e ez így.Légyszi,fiús anyukák válaszoljatok.Előre is köszi.
2009. márc. 1. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 9 hónapos lesz, kb. 10 kilo, legutóbb 7,5 hónaposan volt 9600g, 71 cm. Bár ő nagy súllyal 4400g, 54cm-rel született. Ő még sokat szopik, 2-szer, 3-szor kap szilárdat, de nem teljes értékű étkezésként! Szerintem megfelelő súlyban van a babád, biztosan nagyon cuki, szép kis formás lehet ő is!
2009. márc. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A súlya, hossza nagyban függ a születési súlytól, hossztól. A gyermekegészségügyi kiskönyvben van két grafikon, amin meg tudod nézni, hogy a születési adataihoz képest hol tart a fejlődési görbéje, vagyis mennyi kilónak, centinek kellene körülbelül lennie ilyen idős korában.


A kisfiam 10 és fél hónapos most. (Ruhástól) 11 kg körül van (felette picivel). A centit nem tudom, de valahol 80 cm körül lehet, a 80-as ruhák jó része már csak éppen jó, vagy kicsi rá. Egy cseppet sem duci, sőt, inkább erős, "atlétikus" alkat. (Eleve nagy baba volt, 56 cm-rel és 3850 grammal született.)

2009. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 10 hónapos,1 hónapja volt 8,5 kg, 74 cm.

Ő 2950g és 54cm volt születésekor.

2009. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Jól értem, hogy azon aggódsz, sok-e a súlygyarapodás? Hát az én fiam 3kg volt kereken amikor született. 5 hós korában elfogyott a tejcsi, ma 9 hós, 1* kap 260ml tápit, egyébként eszik mindenféle babakajcsit... Most 11kg, 74cm... Nyugi! Nőjetek nagyra! :)
2009. márc. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10-10,5 kiló körül van és olyan 80 centi. olyan 1 éves benyomását kelti a kis drágám:)

holnap lesz 9 és fél hónapos

2009. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!!!A 4.válaszolónk,igen,ezen aggódtam,h most kicsit meglendült.Teljesen megnyugtattatok,semmi extra nincs a méreteiben a babómnak.Köszi a válaszokat,szép napot,jó babázást!!!!
2009. márc. 1. 15:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!