Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Négy hós babám nehezen eszik,...

Négy hós babám nehezen eszik, keveset szopizik, tápszer pótlást nem fogad el utána. Este adhatnék neki valami pépet, hogy hízzon? A héten már semmit nem hízott! Mit adjak és mikor?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vacsira nyugodtan megpróbálhatod a tejpépet,amik 4 hós kortól adhatóak.Mit mond az orvos,vagy a védőnő?
2009. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A védőnő is ezt mondta,de a párom ellenzi,merthogy még kicsi,eröltessem a tápszert,ha meg nem kéri,az sem baj!hogy mondhat ilyet?hogy győzem meg?
2009. márc. 1. 09:21
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak pép vagy pép és utána szopi?
2009. márc. 1. 09:25
 4/9 A kérdező kommentje:
Vagy fél hatkor szopi, hétkor tejpép egy kevés majd fél kilenckor szopi?
2009. márc. 1. 09:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Babám sem evett 3.5 hós, majd elvittem dokihoz: mozgolódnak a fogacskái. Nem rágja a kicsi kezét? Sokszor ezt is félreértelmezik, hogy éhes. Maszírozom az ínyét, vettünk érzéstelenítő krémet, most már jobban eszik, habár ha nagyon fáj neki, akkor nehezen fogadja el.
2009. márc. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és próbáld meg feladni a rendszert néhány napra. Szoptasd sűrűbben, valószínű szívesebben szopizna pl fásfél óránként kevesebbet. Onnan is tudom, hogy a foga, hogy másként kapja be a bimbóm, csak a hegyét szopja, így kisebesedik...:-S De sebaj, kenegetem.
2009. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam sürübben mellre tenni,de orditott,hogy nem kell! Pedig szerintem éhes,mostanában egész nap nyüszög .
2009. márc. 1. 11:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Nálunk is ez a gond.Orvosi javaslatra sinlacot kap(nem tej alapu és teljesen antiallergén).Imádja és egy hét alatt összeszedte magát tőle.Tízóraira és vacsi előtt adom neki kanállal, utána szopi van.Nekünk bevált.
2009. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de jó!köszi!a védőnő is ezt mondta(sinlac), ki kell próbálnom!puszi nektek!
2009. márc. 1. 16:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!