Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol erdemes a babat...

Mikortol erdemes a babat uszasra vinni?

Figyelt kérdés

Minap hallottam a babauszasrol. 3 honapos a kisfiam es szeretnem elvinni. Nem vagyunk mar lekesve rola idoben?

Tudna vki segiteni, h ez mikent mukodik (uszonadrag, pelus, mi tortenik ott stb.). minden erdekelne a temarol, foleg szemelyes tapasztalat, ha van valakinek.


2009. febr. 28. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Szia. 3 hónapos kor után szabad vinni, és 6 húnapos kor előtt, mert ha betölti a fél évet, akkor már nem működik a búvárreflex. Úszópelus mindenképp kell, úszósapka, azt hogy úszónadrág, úszósapka kell-e hely válogatja. Itt nálunk, Miskolcon 2 helyen van babaúszás, egyik helyen kell, másik helyen nem. Az első néhány alkalommal szoktatják a babát a vízhez, utána merülnek csak. Itt nálunk 1800 ft 1 óra. Érdemes otthon fürdetésnél szoktatni a vízhez, arcocskáját, fejét locsolgatni, mert leginkább az okozhat gondot. Annál a babánál, aki otthon is ordít fürdés közben, nem biztos hogy bejön a babaúszás. Remélem tudtam segíteni.
2009. febr. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Remek dolog a babaúszás, és én még abba sem vagyok biztos, hogy amelyik baba ordít fürdetésközben, az ne élvezné a merülést a medencében.. mert hát óriási a különbség!


úgyhogy hajrá!!

2009. márc. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 hósan vittel első alkalommal. Imádja a medencét, merülni is szeret. sosem ordít, még csak egy picit sem picsog.
2009. márc. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!