Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet szoptatott babanal...

Lehet szoptatott babanal evest potolni tapszerrel? 4hos

Figyelt kérdés
gyakran szopizik es ehes..adok neki rizsnyakot de nem eleg..mi legyen? adoki szerint kezdjek el adni neki gyumit ,zoldseget..hogyan kezdjem?
2009. febr. 28. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak éppen kevés a tejed, segíthet a hozzátáplálás. De én inkább azt mondom, még legalább mésfél hónapig inkább adj neki tápszert, és csak utána szilárdat.
2009. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szopizás után adjál neki tápszert. Annyit amennyi jól esik neki. Mi egy hónapos korátol így kajálunk,mert sajna kevés a tejcim. Cumisüvegből kapja a tápit, nem lett gond a szopizással így sem, mert imád cicizni:)

A dálutáni kajcit próbáld kiválltani gyümivel majd (alma, barack püré), persze először csak a levével kóstoltasd, majd ha már megeszik egy egész adagot akkor le lehet cserélni rá az etkezést. Tápszerrel lehet hígítani a zöldségpüréket is.

2009. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat..total elvagyok bizonytalanodva mar h mi lenne a legjobb..mar adtam neki 2kanal almapuret..van aki azt mondja adjam van aki azt mondja h adjam neki 6hosan..
2009. febr. 28. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is néha 2-3 naponta kell este a tápszer cici után. 50-100 mlt iszik meg belőle pluszban, 3,5 hós.

Mi teázunk születése óta, doki tanácsára kiváltottuk alma-barack lére felvizezve. Nagyon szereti, jobban bírja az evések közt, így megvan a 3 óra, ami amúgy sem baj, hogy kicsit kevesebbet eszik, mert óriási az étvágya. 2,5 hós korára duplázott, heti 300-400 got hízik csak a tejtől, úgyhogy mi megkezdjük a hozzátáplálást. Ha a súlynövekedéssel nálatok sincs gond, nyugodtan próbálkozz a levekkel.

2009. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!