Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kellene adnom valami szeklet...

Kellene adnom valami szeklet lazitot a kisfiamnak?

Figyelt kérdés
minden nap kinyom egy pici db kemeny kakit,lehet mert kemeny a szeklete,azert csak ennyit ,vagy ennyi a szeklete?
2009. febr. 28. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! ha rendszeres a dolog, akkor szerintem nem kell semmit sem tenned. na és persze ha ez láthatóan a kisfiadat sem zavarja.

nem írtad, hogy anyatejes, vagy tápszeres, mennyi idős...

de mindenképp rendben van szerintem.

2009. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
6 hos anyatejes es tapszeres is,meg hat mat eszunk-fozit,gyumit...
2009. febr. 28. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 10 hónapos kisfimnál ha ílyen van akkor paradicsomos burgonyát hallal(kecskemét) szoktam neki adni, és az rendbe hozza. Bár az üveges bébikaját már nem nagyon szereti (ezt kivéve)ílyet mindig tartok itthon.
2009. febr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nagyon kevés laevolac-t adok neki, ha ilyen előfordul, mert nálunk ez óriási erőlködéssel és sírással szokott járni, ha csak egy "gombócka" jön. Gondolom, hogy azért sír, mert fáj neki annyira szilárd. Ilyenkor a következő kajába keverek laevolac-ot és az meghajtja annyira, hogy szép könnyű a széklete. Ilyenkor 2-3 napig nincs is gond utána.
2009. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!