Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nagyon elrontottam...

Szerintetek nagyon elrontottam? Lesz baja? Most mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
14 hetes kisbabámnak 3 napja mézet tettem a teájába.Isten lássa lelkemet nem tudtam,hogy nem szabad.Utánna olvastam beteg lesz a kisbabám?Én belehalok az aggodalomba.Más is csinált már ekkora hülyeséget?
2011. ápr. 6. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:

ha 1X előfordul, és nem vészes mennyiséget csak picit, attól még nem lehet baja ,max ha rendszeresen minden nap nagyobb mennyiséget... akkor gáz a helyzet. (sztem, de nemtom mert nem vagyok se orvos, de védőnő).

de hát pl sógornőm anno úgy "adta" be lányának a cumit a szájába h ne köpje ki h mézzel bekente, semmi baja nem lett a lánynak, annyi h elég rosszak a fogai.

2011. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyu, ez nem olyan nagy gáz, nem valószínű, hogy fertőzött lenne, és az allergia meg szerintem csak hajlam esetén érdekes, 1 alkalom miatt nem lesz baja. De azért hívd fel a védőnőt, vagy a dokit, és kérdezz rá, hogy megnyugodj, illetve írj, hogy mit mondtak, mert engem is érdekelne...
2011. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha 3 napja történt és semmi baja,nincsenek kiütések,nem lélegez nehezen,nem megy a hasa,ugyanolyan mint volt,akkor semmi gond nem történt.ne izgulj.de most már ne adj neki 2 éves koráig.
2011. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm már vért izzadtam remegve vártam,hogy írjatok.

Egyébként nincsenek ilyen tünetei vidám sokat nevetgél a bőre is szép tiszta.A mézet meg kidobtam ,ez hihetetlen a védőnő sem mondott semmit sem arról,hogy mit szabad és mit nem.Pedig csak jót akartam mert a méz mégiscsak egészségesebb gondolná az ember közben meg kiderül,hogy mérgezem vele a gyerekem.Írnátok nekem még arról,hogy mi okozhat még allergiát?

2011. ápr. 6. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugi semmi baja nem lessz.mezet egy eves korig nem szoktak adni a botulizmus miatt,utanna mar nem gond.Ha allergias lenne a mezre mar latszana rajta.

Mi fel eves koratol adjuk a mezet fozott allapotban egy eves koratol meg siman,soha semmi baja nem lett tolle.

amit nem szoktak egy ev alatt adni a diofelek,mak,tej de ennek utanna tudsz nezni az interneten.

2011. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
En a kezdetektol adtam neki citromos mezes teat, mar 1 hetesen is es az eg vilagon semmi baja nem lett tole, a mezben nagyon sok vitamin van, finom, citrommal es enyhe, 1 percig aztatott kamillaviraggal pedig nagyon egeszseges. Ennyire ne remulj meg, az allergia a pollenre azonnal latszana a boren, a levegovetelen. Nem kell ezert kidobni a mezet. Vegyel organikusat ezekbol es a gyogynovnyekbol is, vagy gyogyszertarban.
2011. ápr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

citrusfélék(1 éves kortól),

dió, mogyoró,(2 éves kortól)

áfonya, málna, eper,(1 évtől)

tej,(1 évtől)

savanyított tejtermékek, sajt, túró, natúr joghurt, stb.(8 hótól)

tojás(sárgája 10 hótól, fehérje 1 éves kortól)

méz :-) (1 évtől)

első voltam

2011. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Köszi mindenkinek esküszöm többet értek,mint a védőnő:)
2011. ápr. 7. 14:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!