Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek meddig alakul a...

Szerintetek meddig alakul a babák elálló fülecskéje?

Figyelt kérdés
tapasztalatok érdekelnének,mert olvasgattam fülészorvosok véleményeit,de igencsak eltérőek
2011. ápr. 5. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Hááát szerintem ami eláll,az el is fog állni
2011. ápr. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az én 6 hónapos fiam egyik fülének a "csücske" eláll picit, nagyon édes:))

szerintem változni nem fog, a nagyinak is ilyen, ez genetika....

2011. ápr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hos és még mindig előre áll,de tök aranyos.
2011. ápr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az én picim maga gyűrte alá.tudom,sokan mondják,hogy ilyen nincs...de van.:)nálunk senkinek sem áll el a füle a családban.és neki is most az egyik fülecskéje már sokkal ,,laposabb,,mint a másik.gondolom,többet alszik azon a felén,vagy nem tudom,de látható a változás.ezért kérdezem,mert most 9 hónapos és alakul
2011. ápr. 5. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
a fül alakát a porc határozza meg. az negy ütésre pl. eltörhet de nem lehet " elaludni".
2011. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak az egyik füle áll el, így született, magzat korában elnyomta, gondolom a tiéd is, vagy ő később?!

1 éves, van aki azt mondta majd visszaalakul, ha nem majd nagyobb korában megműttetjük, ha nagyon el fog neki állni.

2011. ápr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az újszülöttek elálló fülét az első pár napban vagy az első héten még lehet reragasztással alakítani. Később már nem. 6 éves kora után meg lehet műttetni, ha ő is akarja, pl csúfolódás miatt.
2011. ápr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!