Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes babam jobb fulet...

5 hetes babam jobb fulet begyuri a feje ala, ha rafekszik, mit tegyek, hogy ne legyen elallo fule?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
ragaszd le leukoplast-al
2010. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem ettől lesz elálló a füle az biztos, :) azt a génekben hozdozza magával.
2010. okt. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Semmit :) semmi nem lesz.Az én babám is így fekszik alszik...már 4 hós ha nagyon idegesít akkor igazítsd be.Én is beigazítottam.
2010. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is genetika, mert a mi gyerkőcénk nagyon szép fejéhez simuló fülekkel született, és egészen 2-3 hós koráig olyan is maradt. Örült is a férjem, mert náluk mindenkinek eláll a füle. Aztán egyik nap azt vettük észre, hogy teljesen szétáll a gyerek füle, na, ő azóta fekszi el, mert ráadásul az egyik olyan, mint a gumi, nyúlik, ha húzza. :-)
2010. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Le ne ragaszd!!!!!!! Ragassza az első,de te ne! :)

Én megkérdeztem erről egy plasztikai sebészt,mert aggódtam a babám füle miatt,és azt mondta,amit a többiek is írtak már:genetika.2010. 09. 19. 11:40-es kérdés az enyém,ha érdekel, nézd meg

[link]

2010. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én igyekeztem mindig megigazítani, mert ő úgy született, hogy a fülei hátrahajlottak :) Vicces volt mondhatom. Akármit csináltunk, mindig hátra volt hajolva a füle. Ma 13 hós és szépen állnak a fülei. Nem mondom, hogy a fejéhez simul, de ha lesz egy kicsi haja, akkor tökéletes lesz.
2010. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a gyerekorvos azt mondta, hogy igazgassam. Én vettem neki egy hajpántot, amit egy ideig el is viselt, aztán mindig leszedte magáról. Egy kicsit eláll az egyik füle, ha ráfekszik igazgatom, hogy ne álljon el még jobban, de egyátalán nem vészes.
2010. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezek szerint másnak is van ilyen problémája :-)

Én is igazgatom (amikor nem sajnálom alvás közben zavarni)

2010. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!