Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeded hogy játszó téren...

Engeded hogy játszó téren roma gyerekkel játsszon a gyereked?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 16:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném rasszistának nevelni a gyerekeimet. Különben meg a bölcsis csoportjukba többen is járnak. Sajnos vannak elég ápolatlanok is, ráadásul neveletlenek (vadak). De vannak nem kisebbségiből is ilyen gyerekek a csoportban. Ez nem származás kérdése. Játszótéren is voltak/vannak. Egyszer azért volt olyan, hogy anyuka kint cigizik a kerítésen kívül, ül a padon, barátnőzik. A kicsi lánya pedig felmászott a mászókára és onnan köpködte a gyerekeket. Mivel anyuka semmit nem tett (oda sem figyelt) először szépen megkértük a kislányt, hogy ne csinálja, mire minket is leköpött. Utána odamentem az anyukához és szépen megkértem, hogy kezelje a lányát. Közölte, hogy mégis mit várok tőle? Verje meg? Mire mondtam neki, hogy az a magánügye, hogy mit csinál vele, de ne köpködjön minket. Gyorsan elővette a telefonját és hívta a családját, hogy tegyék rendbe a játszóteret, mert rájuk szálltak. Na a vége az lett, hogy kiürült a játszótér, csak ők maradtak.
2011. ápr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A gyerek az gyerek, teljesen mindegy, hogy milyen színű a bőre, vagy melyik vallási csoporthoz tartozik. Ennyi...
2011. ápr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi nem az emberek bőr színét nézzük, hanem az ápoltságukat.

Nem egyszer láttam már hófehér bőrű gyereket jó ruhákban, de a körme és a nyaka szinte fekete volt a kosztól, a haja csimbókokban lógott, a füléből meg kiburjánzott a fülzsír...

Szóval én az ilyenekkel és a neveletlen gyerekekkel nem szeretem, ha játszik a gyerekem.

Az oviban is vannak roma gyerekek, de tiszták és normálisak, így egyáltalán nem érdekel, hogy más a bőr színűk.

Amúgy sajnos a legtöbb esetben valóban a nagyobb roma gyerekek azok, akik kisajátítják és tönkreteszik a játszótereket és terrorban tartják a többi gyereket és azok szüleit...

2011. ápr. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!