Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt babaváró "bulitok"?...

Volt babaváró "bulitok"? Miket kaptatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Volt és szuper volt :)))


Anyu apu és húgom szervezték, sokan voltunk, barátnőim, rokonok voltak, férjemen és apukámon (ő videózott) kívül csak női vendégek, és voltak vicces játékok, meg egy hatalmas emeletes torta, koktélok, minden :)


Rengeteg mindent kaptunk, játokok, ruhák, sterilizló, zenélő forgó kiágy fölé, popsitörlők, plédek, pelenkák, babaápolsi cuccok, nagymamámtól kiságy :) apukáméktól babakocsi, kamera, tesómtól a torta és a babafigyelő, a többiektől meg az előbb leírtak. Kaptam pelenkatortát ami nagyon szuper volt, sok pelussból volt hatalmas torta formázva, szóval sok sok hasznos dolgot.

Nagyon jól telt, volt kék-fehér babás dekoráció, babával kapcsolatos versenyek, játékok, nagyon elfáradtunk a végére de szuper volt.


Szerintem ez egy olyan átvett dolog (azt hiszem Amerikából) ami nagyon nagy élményt hoz a kismama életébe, nagyon vidám és egyben megható progi.

2011. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is szeretnék majd:)

Kb a 7.,8. hónapban tartják ezt?

2011. ápr. 5. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:
nem volt:(
2011. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is valami olyasmit szerettem volna, mint az elsőnek volt. De a 7. hónapom végéig dolgoztam, utána meg a szülésig viszont örültem, hogy egyáltalán élek. Felpüffedtem, totál bevizesedtem, még kórházban is feküdtem trombózis gyanúval. Szóval gyakorlatilag végig döglöttem az utolsó két hónapot a legnagyobb melegben nyáron, így totál lemaradtam a saját bulimról. :)

Én azt ajánlom, hogy a 6. hónap körül tartsátok meg, mert nem lehet előre tudni, hogy mi vár rád.

2011. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Nekem egy hónappal a baba születése előtt volt, első vagyok.

Igazból előbb született a baba majdnem 3 héttel, de nekem szerencsém volt mert kilencedik hónapban voltam legjobb passzban, pedig nyár közepén szültem 36 fokban :)

2011. ápr. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, a barátnőim szervezték. Szuper volt!

November elején szültem, szeptemberben volt a buli.


Babás dekorációval feldíszítették a termet a lányok (az egyikük munkahelyén tartottuk, ott kértek el egy termet), mindenütt rajzolt pólyások voltak. Középen több asztalból egy nagy asztalt készítettek, körbe rakták a székeket. Csak lányok voltunk a bulin, 21-en. A pocakomban lévő Babocska volt az egyetlen hímnemű. :-)

Volt szendvics, én csináltam töltött tojást és fasírtgolyókat. Sütöttek a lányok sütiket.

Énekeltek nekem (a 9 kis gólya leszállt a tóra című opuszt:-).

Kaptam pelenkatortát, babaápolási cuccokat, babatakarót, egy nagy macit, kozmetikai csomagot nekem, ilyesmiket.

A gyerekekkel, szüléssel, terhességgel kapcsolatos activityt készítettek a lányok.

Rengeteget nevettünk, kölyökpezsgőt ittunk százszámra. A mai napig a legszebb emlékeim között őrzöm a babaváró bulimat.

2011. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!