Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kaptatok a babaváró...

Mit kaptatok a babaváró bulin? Szülőktől pl mit?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem nem is volt... :(
2011. ápr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En a koleganoimtol kaptam egy nagy dobozt es volt benne mindenfele: kiskanalak majd a hozzataplalshoz, 10db. textilpelus, egy doboz sudocrem, Kupon amivel pelust tudtam venni, par darab csorgo, 1 doboz fultisztito palcika, 1 uveg babaolaj es testapolo, 2db furdolepedo...mar nem nagyon emlekszem. Ok osszepotoltak es vettek par aporsagot de hasznos dolgokat (mindeniknek mar van gyereke igy tudtak mi kell). 2 legjobb baratnom szinten osszepotoltak es tolluk kaptuk az angelcare legzesfigyelot (ferjem sugta meg mire van szukseg). Ferjem legjobb baratjatol es felesegetol kaptunk 1 babahintat meg par darab apro jatekot es 2 db. rugit. Kozeli ismerosoktol valami pici baba ruhat, csokit, jatekokat. Szuleimtol + parom szuleitol es a ferjemtol kaptam egy mosogato gepet. Ennek orultem a legjobban, hihetetlen mekkora segitseg egy kisgyerek mellett. Mi kulfoldon elunk es itt nagy divat a babavaro buli.
2011. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk se volt. De egyébként anyukámék vettek ruhákat neki, megvarrta a baldahint, ágyneműhuzat garnitúrákat (lepedő, paplan, fejvédő, és fejvésdőhuzatok). Bátyám megvette a babakocsit,(illetve adott bele 30.000.-ot, megvette az egészségkártyájára a cumisüvegeket, mellszívót stb, amit lehet kapni gyógyászati boltokban babáknak, mamáknak.
2011. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, és még megvarrta a plédeket is. 1 nagyot, és 2 kisebbet.
2011. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ilyen :(
2011. ápr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szerettem volna, de végül senki sem ért rá, igy csak nehány baratnommel összejövünk csevegni, autózni, ok hoztak apró ajándékokat, mert mondtam hogy nem szeretnem ha költenének ránk, és lehet olyat vesznek amit nem tudunk használni se... Kapott a baba kis textil könyvet, kesztyűt, zoknit, babaolajat, ápolási szereket, kapucnis törölközőt. Párom tejfakaszto bulit csinált mikor mi a kórházban voltunk sok haver jött, kaptunk több csomag pelenkat, popsitorlot, plussoket, ruhákat. Szüleim egyiken se voltak, de mikor jöttek látogatóba hoztak sok ruhát. Noveremtol kapott a baba egy Anna Geddes babanaplot.
2011. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, jah és párom noveretol egy nagy fenykepalbumot.
2011. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!