Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kecskemét. Dévény-módszer....

Kecskemét. Dévény-módszer. Vélemény?

Figyelt kérdés
Minda Andrea? vagy Nagy Györgyi? vagy Bártfai Anita?
2011. ápr. 4. 14:08
1 2
 11/17 anonim válasza:
Na akkor nekünk nem nagyon kell majd ilyen HRGre mennünk ha a védőnőn és a gyerekorvosen múlik. 9 hónaposan már láttam hogy szerintem nem fejlődik úgy ahogy kellene a baba, és kértem az orvostól, hogy mondja meg, hogy hova menjünk vele, erre leteremtett, hogy ha ő nem mondja, akkor nem kell vele sehova menni,nincs a gyerekkel semnmi gond! ahhoz képest 3 gyógytornász véleményét kikértem,2 dévényes, és mind megmondta hogy hypoton a baba!!a védőnő ő meg észre sem vette!ha magamtól nem járok utána,semmi nem történt volna!nemsokára gyerekorvos csere történik azt hiszem!!!
2012. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is magam intéztem el. Csak egy igazolást kellett kérnem a gyerekdokitól, hogy javasolja a korai fejlesztést, de már írta is.Ő meg a másik véglet, küldözget mindenhová, elég alapos. Az már más kérdés, hogy én erre idegileg rámegyek.Még neurológusnál is voltunk, hála az égnek semmi baja ilyen téren.Viszont amíg vártunk erre a vizsgálatra, sikerült 4 kilót ledobnom csak az idegeskedés miatt.:((Válts gyerekorvost, ha úgy érzed, a gyerek az első!
2012. jan. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 King-kong válasza:
Minda Andrea az egyik legjobb a szakmában. Budapesten 12000Ft egy fél óra. Szinte minden betege meggyógyul. Nagyon hatékony és segítőkész.
2012. aug. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Mi az Andreához járunk. Kicsit drága, 45 perc egy alkalom, nehéz hozzá bejutni, de nagyon lelkiismeretes. DE, szerintem mind drága aki ezt a módszert használja. Nekünk nem mondta hogy 60 perc, egy alkalom, vagyis ha 45 perc első alkalom után eldönti az ember, hogy neki jó e így. A várólista tényleg hosszú :(
2013. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13-as, honnan vetted ezt a bp-i 12.000 Ft-ot???


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2014. ápr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A neten más helyen találtam olyat, aki írta, h. a Vacsi-közben is van Dévényes. Szerintetek ki az? Lantosné Anitát nem érem el. A félegyházi Csenki Krisztináról nem találok semmi adatot a google-ben. Surugli Nikolettról szintén semmit. Megtennétek, hogy megírjátok az elérhetőségeiket? Köszönöm!
2014. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
senki?:(
2014. ápr. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!