Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kecskemét. Dévény-módszer....

Kecskemét. Dévény-módszer. Vélemény?

Figyelt kérdés
Minda Andrea? vagy Nagy Györgyi? vagy Bártfai Anita?
2011. ápr. 4. 14:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia


En egyszeruen nem kaptam hozzajuk idopontot.

1 honapig voltunk csak MAgyarorszagon es pont karacsonykor.

Igy nem tudtak elvalalni, de nekem Bartfai Anitata is Minda Andreat dicsertek sokan.

Voltunk korai fejleszton Szucsne Valinal, de az igaz attorest egy gyermekgyogytornasz hozta meg Surugli Nikolett.

Ot barmikor barkinek szivesen ajanlom, de O is eleg elfoglalt.

Cegleden voltunk egyszer Devenyesnel (valamilyen Mariann) de nekem jobban teteszett a gyogytornasz modszere.

2011. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi Nagy Györgyihez jártunk,nagyon kedves,aranyos szakember.Nem tudom dolgozik-e már,nemrég szült!

2011. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem Minda Andreát ajánlotta a gyerekorvos és a védőnő is.Nem voltunk még nála, 18-án megyünk.Engem megnyugtatna, ha megnézné a lányomat.Nincs különösebb baja, de 6 és fél hónapos, és a hátáról a mai napig nem fordul hasra.Hasról hátra már régen.Egy hajszál híja van, és lehet, hogy tényleg csak egy pici segítség kell neki.Miután voltunk, írhatok még.
2011. ápr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi Locskai Mariannhoz jártunk. Nem mindenki kedveli, mert nem igazán beszélget a szülőkkel, annyira a gyerkőccel foglalkozik, ezért sokan mogorvának találják. De nagyon profi, és az egy óra nála tényleg 60 perc, és nem 45, mint az iskolában.
2011. ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
nekünk Minda Andreával nincs jó tapasztalatunk!egy kezelés nála 4000 Ft, és fél óránál sosem tartott tovább,a maradék fél órában telefonált, teregetett,ebédelt,attól függ hánykor mentünk!!!....úgy gondolom, hogy ez felháborító!!!és már több ilyen véleményt is hallottam róla.
2012. jan. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

7:33-as vagyok. Mi Minda Andreához jártunk fél éven át, sajnos csak havi egyszer, mert nagyon sok a gyerek, és nem tudott előbb fogadni.Nekem nem volt vele semmi bajom, a kicsi persze végig ordította az egészet, de minden alkalom után csinált valami újat.Az első alkalom után megtanult oda-vissza gurulni, de olyan sebességgel, hogy csak kapkodtunk a fejünk után.A második alkalom után megtanult kéztámasszal ülni, és kúszni kezdett, amit sokáig csinált.És mászni is megtanult.Ő világított rá arra, hogy enyhén hypoton a lányom, mert ezt se a gyerekorvos, se a védőnő, senki nem vette észre. ( az újszülött osztályon se tűnt fel senkinek ) Hozzáteszem, én minden nap lelkesen csináltam vele a feladatokat, amiket mondott.Pedig sírt, napjában többször sírva kellett fakasztanom a saját gyerekemet, de vasárnap is, ünnepnap is, vendégségben is tornáztattam.Amióta mászik, nem kell már járnunk, most HRG-re viszem, heti egyszer, ez ingyenesen jár neki.15 hónapos most, és ott tartunk, hogy 2 hónapja kapaszkodva lépeget bútorok mentén, ha fogjuk a kezét, és a járássegítővel egyedül is, bár nem igazán érdekli.Most az önálló állással próbálkozik, de nem indult még el.Türelmesen várok, mert neki lazábbak az izmai, nem tehet róla.És mellé még bátortalan is.

Az tényleg zavaró volt, hogy kezelés közben folyton telefonált, a lányom sokszor levegőt se vett, úgy üvöltött, és hát valljuk be, tényleg drága..Mielőtt először mentünk, rákérdeztem, mennyi egy óra.Mondta, hogy 4000 ft.Oké, de nálam egy óra minimum 45-60 perc, és fél óra után tényleg mindig abbahagyta.Egyébként nem hinném, hogy Bártfai Anita olcsóbb lenne, a Dévényesek sokat kérnek mind.A Locskai Mariannról meg úgy tudom, a védőnőm elmondása szerint, hogy nincs képesítése Dévény tornára.Nagy Györgyiről semmit nem hallottam.

2012. jan. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
jó hogy legalább nektek segített.nem is az árral volt gondom, hanem a hozzáállással,akkor mondta volna hogy egy foglalkozás fél óra, de az is hatékony, és az ember másképp áll hozzá.mi ráadásul még házi feladatot sem kaptunk,és csak tényleg havonta egyszer volt hozzá időpont..na most egy mozgás fejlődésben lemaradt gyermeknél havi fél óra,semmi!most szűcs valihoz járunk,nála egy óra, az inkább egy és negyed,igaz hogy csoportos,de ez is nagyon jó,közösségben van a pici,játékos,énekelve tornázik,fel sem tűnik neki, hogy csavarom oda-vissza:)és egy csomó feladatot írt fel itthonra.és az sem elhanyagolható hogy csak 1000 ft egy óra..
2012. jan. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
7:33 egyébként a gyerekorvos írja fel a HRG kezelést?és hol csinálnak ilyet?nem is hallottam még róla.a mi babánk is hypoton.
2012. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez úgy volt, hogy az egy éves státuson a védőnő javasolta a korai fejlesztését.Ez hülyén hangzik, de nála csak mozgásfejlesztést jelent, értelmileg gyönyörűen fejlődik.Írtam egy kérelmet a Szakértői Bizottságnak a Juhar utcára, a gyerekorvostól kértem hozzá igazolást, beadtam vele együtt az összes orvosi papírt, és egy hónap múlva, szóltak, hogy megkapta a fejlesztést.Heti kétszer, az egyik vízi ( ez a HRG, és az új uszodában tartja Darula Andrea, aki végtelenül szimpatikus, és egyénileg foglalkozik vele, sokat fejlődött azóta ) a másik szárazföldi torna, amit egy konduktor tart a Nyíri Úti Ált. Iskola tornatermében, ott csinálják a pici gyerekek fejlesztését 0-3 éves korig.Mivel neki ez jár, így egyik se kerül semmibe, annyi, hogy az uszodába magamnak kell vennem látogató jegyet 500 ft-ért.
2012. jan. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szűcs Valit nekem is ajánlotta a védőnő, csak azért nem mentünk hozzá, mert nem tudom megoldani, hogy kimenjünk hozzá, mert nincs jogsim, buszoztatni meg nem akarom télen.Surugli Nikolettről én is jókat hallottam, a barátnőm hozzá vitte a lányát,és mások is dicsérték, de ő nem Dévényes.
2012. jan. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!