Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltatok a babák...

Mit csináltatok a babák kinött ruháival? Egyéb dolgaivaL

Figyelt kérdés
pl mérleg stb..
2011. ápr. 4. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden megy az öcsémék kislányának! :) Kivétel nélkül.
2011. ápr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nincs másik kisbaba a családban, így a kinőtt ruhákat méret szerint bezacsizom, felcimkézem, és karton dobozba rakom, ha megtelik, megy a garázsba vagy padlásra:)
2011. ápr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eltesszük a következő babánknak, ami még olyan állapotban van. De ha nem akarsz már babát, vannak olyan üzletek, ahol beveszik bizományba, és eladják, de neten is vannak olyan oldalak, ahol eladhatod őket, pl. Vatera stb...
2011. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Èn párat kölcsön adtam, a többit meg zacsizom, dobozolom, majd jó lesz a tesónak. Ha nem kislány lesz, vagy már neki sem kell, akkor ha senki ismerösömnek nem lesz kisbabája akkor majd haza viszem magyarországra és oda adom a helyi védönönek hogy ossza szét, szerintem sokan örülni fognak, föleg hogy elég drága jóminöségü ruhái vannak amik sok mosás után is szépek maradnak. A drága dolgokat mint a halózsák (60€) eladjuk Ebay-en.

Ha nem akarsz már több gyereket akkor add oda a védönönek, tuti tudja kinek kell oda ajándékoznia.

2011. ápr. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem négy gyerekem van s többet már nem tervezünk,így én el szoktam őket adni reális áron s helyette veszek a gyerekeknek újat,amire éppen szükség van.
2011. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kölcsönkapottakat visszaadom, az újonnan vetteket félreteszem a bátyám leendő gyermekeinek. Bútorokat és hasonlókat szintén neki fogom kölcsönadni.
2011. ápr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent elrakok, mert már úton van a kistesó. Mondjuk, ha fiú lesz, nem sokra megyek velük, mert kislányomnak igen csajszis ruhái voltak/vannak :) De férjem részéről hatalmas a rokonság (10 unokatesó), mi az elsők között vagyunk, akik babát vállaltak. De már több baba is úton van, úgyhogy nem csak a baba holmik, hanem a kismama "felszerelések" is vándorolnak tovább. De megjelölöm őket, nem kizárt a harmadik baba sem :)
2011. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a vaterán adom el őket.
2011. ápr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Körbeadom a családban és a baráti körben. Még soha semmit nem adtam el.
2011. ápr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!