Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vegyük meg az első...

Mikor vegyük meg az első kiscipőt a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

7 és fél hós, már majdnem egy hónapja fel tud állni. Érdemes már cipőt venni neki vagy majd csak ha már rendesen tud menni?

Otthon is cipőben járjon vagy inkább mezitláb (zokniban)?

Milyet érdemes venni?


2009. febr. 27. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem most állt fel 11 hónaposan és mi vettünk neki benti szandit.Néha ráadom had szokja.Szerintem vehetsz neki mert ha fell állt lassan meg tanul az ágy mellett menni.
2009. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bent zokniban a legegszségesebb lenni vagy mezítláb, lába hadd fejlődjön...ha elindul majd vegyél neki cipőt kintre
2009. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Liliputi cipőcskéket ajánlom.Nekem is ezen a forumon ajánlották. Nagyon bevált.Nem merev a talpa, szép, kényelmes, olyan mintha mezítláb járna. Sokkal egészségesebb, ha mezitláb, zokniban vagy ezekben a kiscipőcskékben tanul járni. Rendes cipőt(kemény a talpa) ráérsz neki venni, amikor már egyedül jár.

Boldog babázást:)

2009. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőleg minél többet járjon mezítláb, mert úgy erősödik a láb-, talpizomzata! Ezt mondják az ortopéd szakorvosok is.

Véleményem szerint ráérsz akkor megvenni, ha már jár és odakint is sétáltok. Az én kisfiam nemrég lett 10 hónapos, már kb. három hete teljesen stabilan, önállóan jár, de még nem vettem neki cipőt. Csak akkor veszem meg, ha már ki is megyünk az udvarra, utcára sétálni. Kiváló minőségű csúszásgátlós zoknik vannak, idebent tökéletes, hadd erősödjön a lába!

2009. febr. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szintén a Liliputisat ajánlom,bár én még nem vettem onnan de fogok,mert ismerősöm ajánlotta,és nagyon megvannak vele elégedve!
2009. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!