Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki valamelyiken van regisztrá...

Aki valamelyiken van regisztrálva. Úgy hallottam a tesz-veszen nem kell 100ft-ot befizetni, közbe meg mégis?

Figyelt kérdés
ma regisztráltam(félig),és a végén ott volt hogy fizessek be 100ft-ot,tehát ugyanaz mint a vateránál.Pedig sokan mondták hogy ez sokkal jobb,mert itt fizetni se kell..stb.Vagy volt hogy nem kellett,csak már kell?
2011. ápr. 1. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
A kettő már egy és ugyanaz. Ugyan két külön website de a cég ugyanaz. Nekem pl. a vaterán feltett kérdéseknél a válaszról az értesítő teszvesz feladóval jön.
2011. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 100 t-on keresztül elenőrzik le, tényleg a te neveden van-e a számla. ekem utána jóváírták a 100 t-ot, nem tartották meg maguknak. Aból vonták le az első eladásom után a jutalákot. Először emiatt én nem is mertem regisztrálni, a postai utat választottam, de miután 3 hét után sem jelentkeztek, megpróbáltam az utalást. em volt semmi gond.
2011. ápr. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.Tudom hogy utána jóváirják,csak azt mondták a teszveszen nem is kell 100ft-ot befizetni,na de ezekszerint igen:)
2011. ápr. 2. 10:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen nem kellett, csak a vaterán, de már egy a tulajdonos.
2011. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még az egyesülés előtt regeltem a teszveszen és akkor is kellett átutalni 100,- forintot.
2011. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!