Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány éves kortól viszitek ki...

Hány éves kortól viszitek ki a babátokat a játszótérre?

Figyelt kérdés
Nekem májusba lesz 1 éves, és sajnos lakótelepen lakunk, igaz sokat leszünk anyukáménál, ők kertesben laknak, ahol van homokozó, hinta, medence,és van babás barátnőm is, de gondolom néha jó lenne játszótérre is levinni. Picit tarok ettől a dologtól, mert sok rosszat olvastam a játszóterekről, de majd akkor megyünk ha kevesen lesznek.
2011. ápr. 1. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

A lányommal 7-8 hónaposan, amikor már tudott egyedül ülni, akkor vittem el a játszótérre, akkor még a hinta volt a sláger, idén is voltunk már, de a homokozóban még nem.

Oda kell figyelni, főleg míg pici.


Az én lányom is egy éves.

2011. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, az én kislányom is májusi ő most lesz 2, mi ugyan kertes házban lakunk de nagyon szereti a játszóteret, már egész pici korától elvittem, kb.8 hónapos volt, akkor még csak hintázott vagy ült és nézte a gyerekeket, tavaly nyáron amikor menni tanult is sokat voltunk, akkor csak kavicsozott többnyire, mostmár csúszdázik-hintázik-lovagol-homokozik.
2011. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

7-8 hónaposan kezdtük, de csak rövid időre hintázni, a homokba még nem raktam le.

Aztán jött a tél... Mire kitavaszodott, már 15 hónapos lett, és azóta minden nap járunk. 2 éves múlt.

2011. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kislányom tavaly májusban 8 hónapos volt, addigra ült stabilan és mászott, szóval én akkortól vittem. Imádta a homokozót, sokat kavicsozott, hintázott, nézte a többi gyereket. Egész nyáron lejártunk. És persze már idén is megyünk. Nem tudom, milyen sok rosszat olvastál a játszóterekről?
2011. ápr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amióta stabilan ül (kb. 7-8 hónapos kora óta), mert akkor már tudott hintázni. Nem sokkal utána már homokozott is. És mikor már tudott járni, akkor már mindennel játszott.
2011. ápr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
fiam is 7-8 hós lehetett, csak hinta, aztán sétálgatás, nézelődés, 10hós már a fűbe lerakom, úgy h odaülök mellé, ő meg mászkál, szedi a füvet, nézegeti, és persze próbálja megenni :) meg a kavicsosra is lerakom, ott is csak ismerkedik a kaviccsal, homokozóba én se merem még... majd...
2011. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8-9 hós kora óta.Most 10 hós lesz.Tegnap is ott voltunk és nagyon szereti.Hintáztunk és csúszdáztunk.:)Imádja.:)Fülig ér mindig a szája.:)
2011. ápr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6 hónapos korában ült fel, azóta járunk kétnaponta.

kertesházban lakunk, van nekünk is hintánk, homokozónk, de a gyerekzsivajt nem pótolják, a játszótérben nem a homokozó az érdekes hanem a gyerekek!

2011. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!