Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki reggelire,...

Mit adjak neki reggelire, amit jó eséllyel meg is enne?

Figyelt kérdés

17 és fél hónapos a kislányom, reggel már nem kap tápszert, rendes tejet kap kakaóval, de azt is csak ritkán issza meg (1-1,5 dl, több nem kell neki).

Szendvicset szoktam neki csinálni, újabban az sem kell, virslit szintén nem eszi meg, 3 féle kajával is van, hogy próbálkozom egy alkalommal, de semmi:-(

Délig a kakaón kívűl (már ha megissza) nem is eszik semmit, akkor adok neki főzeléket.

De ez így nem jó, kellene ennie reggel, de mit?

Ti mit szoktatok ekkora babának adni reggelire?


2011. ápr. 1. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk bejött a reszelt trappista kenyérrel, pirítós megfokhagymázva, teavajjal, kenőmájas kenyérrel.


Szilvi

2011. ápr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam is nagyon rossz evő, de a kakaós csigát megeszi! :)
2011. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindkettőtöknek ment a zöld.

A legelsőt ki fogom próbálni, annak talán sikere lesz (pirítós fokhagymával, sajttal), mert nagyon válogatós, májas dolgokat nem szereti, édes dolgokat meg egyáltalán nem fogad el:-( (már a babapiskótát meg a kekszet sem, pedig eddig ette azokat... Sokszor már nem tudom tényleg, mit adjak neki...)

2011. ápr. 1. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!