Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki az "Aludj jól gyermekem"-m...

Aki az "Aludj jól gyermekem"-mel szoktatta rá a babáját az esti önálló alvásra, az a nappalival mennyire sikeres?

Figyelt kérdés
9 hósan "vetettem" be a nódsazert, addigra "durvult"el az éjszakázás. Állandó cicizés ciolt ringatva altatással. Bevált.De nappal maradt a cici vagy/és ringatás. Ma már 1 éves és az éjszakák ismét zűrösek, tudom ragaszkodni kell a módszerhez, volt, hogy 4 órán át sírt a napokban.:( Akérdésem, hogy a nappalit hogy tudnám átszoktatni, hogy ne ringatás legyen? Próbáltam sokszor, hogy uúgy leteszem, mint este, de abból égtelen sok sírás lesz, és fuccs a nappali alvásnak, kimegy az álom a szeméből, egyeszerűen kihagyja az alvást. Így sincs normális rendszerünk még mindig, attól függ hánykor ébred. Van, hogy még délelőtt visszaaltatom(ringatva:(), vagy ebéd után szintén így. A babakocsiban már nem is alszik el, minden érdekli, mit lát.Estére viszont, ha nem alszik nagyon nyűgös, még a vacsora is alig megy. Tapasztalatok, tanácsok érdekelnének, szeretném,ha már nem így lenne a nappali alvásunk. Köszi!
2011. márc. 31. 22:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Figyi! Tutira el fog majd aludni egyedül is, én még nem láttam olyan felnőttet, akit altatgattak volna, nem???Bölcsiben, oviban, tutira el fog majd egyedül is aludni. Ne sürgesd és ne foglalkozz másokkal! Azzal, hogy sír szegénykém az ágyában, nem lesz jobb senkinek. Kellesz neki.
2011. ápr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat! Hasznosak voltak számomra!
2011. ápr. 4. 11:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!