Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Triciklit szeretnék a 14hós...

Triciklit szeretnék a 14hós lányomnak húsvétra. Milyet vegyek? Mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok, hogy legyen-e mindenképpen napfénytető, a kerék műanyag legyen vagy gumi mindenképp....stb.
2011. márc. 29. 10:27
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

ez mondjuk tetszik és helyben is van. az árát kicsit drágállom, de ez megállapodás kérdése még lehet.

2011. márc. 29. 10:29
 2/4 anonim ***** válasza:

En ezt nem vennem. Ebben a korban meg nem biztos, hogy eleri a pedalt, igy egyedul hajtani meg nem tudna. Nincs rajta labtaro, igy a levegoben logna a laba, vagy a pedal utogetne. S mivel tolokarja sincs, ezert ha neked kell tolnod, akkor gornyedezhetsz.

Kislanyom egy ehhez hasonlot kapott 1 eves kora korul:

[link]

Korahoz kepest magas, megsem erte el a pedalt. Nemsokara 2 eves, most kezdte el egyedul hajtani, de meg mindig jo, hogy ott van a tolokar, mert igy en is tudom iranyitani. Van rajta vedo korlat is, hogy menet kozben ne tudjon leugorni rola. Parszor megusztunk egy-ket balesetet ennek koszonhetoen. A labtartot mi mar leszereltuk. Ja es a napernyo nagyon jo, mert nyaron vedi ot. Ami felesleges ra, az a zenelo, mert az csak visit es idegesit.

Itt van meg par tricikli: [link]

2011. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsanat, nem neztem vegig az osszes kepet, igy nem lattam az osszes tartozekat. Igy mar nem olyan hianyos ;)

Elozzo voltam.

2011. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a smart baby-t és társait néztem ki, ha vennék. Ami nem csilli villi állatos, az olyan csicsás nekem. Bár fiam van, de lányomnak sem vennék olyat. 16 hónapos fiamnak végül max olyat veszek, aminél már csak a szülőkar van, de inkább ő tekerje, amire még ugye várni kell. Úgy már semmiképpen nem veszek neki, hogy korlát legyen, lábtartó, ő meg ül, mint kiskirály, én meg toljam vonjam... arra ott a sportbabakocsi. Ez a mozgásforma neki semmire nem jó. Majd most már megy motorozni, és két éves kora körül pedig futóbiciklit kap. Még azért gondolkodok a triciklin is, mert teljesen más mozgásforma, mint a motor és a futóbicikli, főleg a pedálozást is megtanulja, de akkor már "nagyfiús" legyen, ne ilyen kisegeres és társai :o)

Napfénytető pedig szerintem nem kell, mert úgysem fogtok tudni csak arra menni, hogy ne süssön rá a nap. Kb. annyit ér, mint a sportbabakocsikon a tető: ha hátulról süt, ok, egyébként meg ugyanúgy éri a kezét, lábát, ergo be kell kenni. A fejét inkább nyári simlis sapival, kalappal védd.

2011. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!