Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akinek a babájuk 2...

Anyukák, akinek a babájuk 2 év körüli, és le van maradva az átlaghoz képest szellemileg?

Figyelt kérdés

Mikor vittétek orvoshoz? Mi az amiben le van maradva? Jártok fejlesztő programokra?

Én úgy érzem az én gyermekem le van maradva, de szem a doktornő, sem a védőnö nem foglakozik ezzel, mondván lusta a gyermekem.


2011. márc. 29. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi konkrétan az, amit te lemaradásnak gondolsz? Lhet, hogy nincs is semmi gond, csupán túl sokat szeretnél elvárni tőle?
2011. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pl. az, hogy nem mutatja melyik állat micsoda, nem mutatja a testrészeit sem. Ha kérdezem éhes vagy, vagy szomjas arra sincs reakció. Kifejezi magát, mert ha éhes hoz nekem egy tányért, vagy ha szomjas hozza a poharát. Néha úgy viselkedik, mintha nem érdekelné semmi.
2011. márc. 29. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert más érdekli :9 Miért is produkálnámagát, ha vannak ezknél érdekesebb dolgok? Miért mutogassa a képen a két dimenziós, nem mozgó állalot? Az én lányomat s érdekeléte, de ha a réten láotott egy lovat vagy tehenet, azonnal mutatta. Miket csinál? Mond már néhány szót? Egyszerű utasításokat (hozd ide, menj oda, add ide)megért? Ki tudja fejezni valahogyan a kívánságait?
2011. márc. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne hülyülj már! Rohadtul nincs lemaradva a gyereked. Szegényt, nehogy szellemileg elmaradottnak nézd már!

Az én fiam 25 hónapos, és nagyon hasonló a te fiadhoz. Csak az autók érdeklik, semmi más. Se mese, se mondóka, se ének, se állatok, semmi. Motorozik és autókat toligál egész nap. Nem beszél még, csak az autó szót ismeri a mamán és az apán kívül. Hidd el, teljesen egészséges a babád, én még csak lustának sem nevezném.

2011. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy ha az a megérzésed, hogy gond van, vidd el a Nevelési Tanácsadóba, ott megnézik, ha nincs baj, legalább megnyugszol. Ha meg ne adj isten lenne valami, akkor az a jó, ha minél előbb elkezdik fejleszteni. Hidd el, tapasztalatból beszélek.
2011. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Lehet csak az a baj, hogy körülöttünk csak olyan gyerekeke vannak, akik ennyi idősen már sokkal több mindent tudnak, és csinálnak. Pár szót tud .
2011. márc. 29. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!