Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Délután meddig vagytok a...

Délután meddig vagytok a levegőn a babátokkal?

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi 14-16ig vagyunk kint. 10 hós
2011. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel kertes házunk van, így könnyű dolgom van. Amíg pici volt a lányom, amikor elálmosodott,mindig kivittem a babakocsiban. Így jókat aludt, volt, hogy 4 órákat is egyhuzamban,még télen is. Aztán amikor kinőtte a babakocsit, ez elmaradt. Viszont rengeteg időt töltünk kint. Délelőtt is van, hogy 2 órát (ilyenkor én csinálom a dolgomat, kertészkedek (ő meg segít) vagy ha épp nem kell semmit csinálnom, vele játszom, míg bent készül az ebéd. Délután is sokat van kint, akár este szürkületig is, főleg, hogy itt a szép idő, de télen is kimentünk néha még esténként is pl. sétálni, hóembert építeni, hogy jobban aludhasson éjjel.
2011. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekunk is kertes hazunk van es tegnap delutan egesz nap kint futkosott. :) Delelott kint voltunk a kertben a ferjemmel tettunk-vettunk o meg hintazott mellettunk meg jatszott, tologatta a kis autoit. Aztan bevittem ebedelni 12 ora korul, aludt 3 orat utanna es elmentunk jatszoterezni egy kicsit. Hazajottunk es ismet ki a kertbe. Mi soroztunk egyet a ferjemmel amig o jatszott. Nagyon jo volt kint lenni a levegon. este 7-kor mar ki is dolt es aludt reggel 8-ig. Sajnos ma mar bolcsi van igy csak delutan lesz kertben jatszas. :)

13 honapos mult

2011. márc. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 éves. Két óra rohangászás után mindig elfárad. Hazajövünk és rögtön alszik is szinte. Többet egyelőre nem bír. Ezt a két órát viszont tömény mozgással használja ki.
2011. márc. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi is kertes házban lakunk így, elég sokat és nem csak délután, délelőtt is mikor jó idő van. Hintázunk, bele ül a babakocsiba még mondjuk én terigetek, és a múltkor már a járókát is kitettem jót játszott benne a napon :) 8 és fél hónapos.
2011. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Általában 2-3 órát. De volt már, hogy több is volt. Általában elmegyek vele sétálni, aztán amikor hazaérünk, kint marad a teraszon a babakocsiban. Imádja. Akkorákat alszik, hogy öröm nézni. :)

4 hetes múlt amúgy.

2011. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 éves lesz nemsokára:

2 és 6 között vagyunk kinn 2,5-3 órát, attól függően indulunk, hogy mikor kel fel.

2011. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kertes házban lakunk, csak aludni jövünk be. :D

Reggeli kakaó után már üti az ajtót, hogy menne ki, ez max. fél 9. Kint vagyunk délig, utána ebéd, alvás 3ig. Utána megint kint vagyunk 6-fél 7ig (óraátállítás óta, előtte 5ig voltunk kint, de akkor hamarabb aludt délben, így 2kor már mentünk ki).

18 hónapos nagy legény

2011. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kb. 16:00-18:00
2011. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!