Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tortent mar olyan a babatokkal...

Tortent mar olyan a babatokkal hogy delutan 5tol aludt reggel 7ig, kozben szopizni felkelt es egybol vissza is aludt?

Figyelt kérdés
Az elmult 2 hetben 3x tortent. Ilyenkor volt a nap folyaman 3ora amikor egyfolytaban fent volt. lehet igy hozza be a napkozbeni lemaradast?5honapos a kisfiam aki meg szopizik es elkezdtem hozzataplalni. Amugy nincs fix napirend csak annyi hogy felkel es azutan 1,5-2 orara elalszik, 3orankent szopi es kozben a hozzataplalas napi 2x.
2009. nov. 28. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azért elég durva. A tesóm védőnő és ő még azt is sokallja ha az 5 hós babám 9-től reggel 7-ig alszik, igaz ő nem eszik közben. Napközben nála is van, hogy kihagy egy alvást,v. csak fél órát alszik. szintén nincs napirendünk, mert össze-vissza kel (4 és 7 között) és szintén 3 óránként etetem.
2009. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is furcsa. Felsir neha akkor megnyugtatom es alszik tovabb,vagy a kajcsikra, de aztan alszik is...Ma 12.30tol alszik es mar 4ora! 1x kelt fel enni meg 1x a cumiert sirt...de alszik. Nincs szivem felkelteni,de aggodom h mi lehet vele. 12kor repa puret adtam neki...de ez mar a 4.nap.Ahhh tanacstalan vagyok!
2009. nov. 28. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj?

Igaz, mi még csak 9 hetesek vagyunk, de az én fiam hajnal 4kor kel, kajcsi, aztán 7 körül elalszik, max 1 órára, és felvan 4-5ig. Onnantól megint alszik a fürdésig (fél8-8), kaja és alszik 9től megint hajnal 4ig, de volt már olyan is, hogy 6ig aludt. Éjjel nem kel fel enni.

Az én sógornőm is védőnő, és azt mondta, hogy ezzel semmi gond. Nekünk még az evés sincs időhöz kötve, nem 3 óránként eszünk, van, hogy több is eltelik. Viszont van, hogy eszik 100-120got és egy óra múlva megint éhes.

Amíg nő, fejlődik rendesen, addig nincs gond. Az én babám 1 hónap alatt 1 kg-ot hízott, úgyhogy nem aggódom. Ők alvás közben tanulnak, akkor dolgozzák fel a nap eseményeit.

2009. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
9 hetesen azért teljesen más mint 5 hósan....max 2x kéne aludnia nappal, éjjel mondjuk az én babám is ha éppen nincs semmi baja akkor képes 10-12 órákat aludni (7 hós).figyeljed, mert lehet h elkapott valamit és azért ilyen. Amúgy ha fent van, akkor jókedvű? vagy akkor is levert?
2009. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi. Igen 9hetesen nekunk is mas volt a napirend. Akkor csak evett es aludt. Mostanra mar van jatek ido is,de amint irtam az elmult 2napban ataludta. Amikor fent van jokedvu, kacaraszik, meg jatszik rendesen nem levert.Pici szaraz kohoges befigyel amikor erolteti a hangjat (nagyobb kacaj,sikitas,tusszentes utan)
2009. nov. 29. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!