Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is nyűgös? Vagy...

Más babája is nyűgös? Vagy megint a foga?

Figyelt kérdés
Rosszul ébredt,csak sírdogál,állandóan cumizna,meg ölben lenne.16 hónapos.
2011. márc. 28. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nincs még babám de nem lehet, hogy az időjárás miatt? Nekem napok óta fáj a fejem.
2011. márc. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is letettem most a 16 hónaposomat aludni, mert már eleget nyafogott ma. Pedig csak 12 óra után, az ebéd után szokott aludni. De ilyen nyafiban meg időben nekem sincs kedvem semmihez, mármint sétálni sem, ezért inkább letettem aludni, majd ebéd után megyünk sétálni. 10 perc sem telt bele, és elaludt. Neki már kint vannak a fogai (16). Úgyhogy lehet akár az időjárás is.
2011. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Enyém 14 hónapos. Elég sokat nyűgösködik az utóbbi napokban, hőemelkedése is van néha. 10 foga van kinn, és látom az újabb foggyöngyöket. Én (is) a fogára gyanaxom...
2011. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az én babám is elaludt 10 perc alatt.és most láttam neki délelőtt,hogy kibújt a 14. fogacskája is.
2011. márc. 28. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!