Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babának adtok még...

15 hónapos babának adtok még D-vitamint? Ha igen meddig?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Dokink azt mondta, májusig adjam kisfiamnak, most 18 hós. Utána majd szeptembertől kapja újból.

2011. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyan napokon nem adtam, amikor ezer ágra sütött a nap és sokat voltunk kint az udvaron. Viszont, ha esett, borús volt az ég, kapta. Igen, általában májusig ajánlják, de ez függ a napsütéstől is.
2011. márc. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiam decemberi, nekem a doki és a védőnő is azt mondta március végéig adjam folyamatosan (15,5 hós koráig), utána majd októbertől kell megint.
2011. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Április végéig, majd szeptembertől újra.
2011. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

Bevallom őszintén, hogy ősztől már nem adom.

Rengeteg tejterméket, tojást és halat eszünk. Horgász a férjem, így 5-6 féle hal húsát fogyasztjuk rendszeresen.

Tudom még így is adni kellene, de egyszerűen a babám kifejezett gyűlöli, kinyújtja a nyelvét és letörli, köpköd, semmi nem marad belőle a szájában. Így maradt a magad D vitamin tartalmú ételek fogyasztása.

csak remélem, hogy nem lesz baj..

2011. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt nem írtam, hogy az én babám is 15 hós.

előző

2011. márc. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mi vicces dokinőnk ezt úgy mondta, hogy 1 éves kor után az "r" betűt tartalmazó hónapokban adjunk 3 éves koráig.:)
2011. márc. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17 hónapos a kisfiam, nekünk a védőnő úgy mondta, hogy addig ajánlott adni, amíg még napközben is kell fűteni :)

Tehát ha már csak este a fürdéshez kell, akkor nem.


Mondjuk, aki 24-25 fokhoz van szokva, annak akkor még a 20 fokos, ragyogó napsütéses tavaszi időben is fűtenie kell nappal... :)

2011. márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!