Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám még mindig 2...

7 hónapos babám még mindig 2 kel éjszaka mikor fog ez megoldódni?

Figyelt kérdés
Nem eszik már éjszaka, egyszer kb 1 kor iszik egy üveg teát majd 5 kor megint fenn van és jobb esetben egy órát visszaalszik de sokszor már nem.Mit tehetnék ha végig aludná az éjszakát, ő is és én is kipihentebbek lennénk?
2011. márc. 26. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom. Fiam is 7 hónapos. Múlt éjjel legalább 15x megébredt. De a 4-5 az átlag. Soha nem fogok már rendesen aludni....
2011. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hűűű!Akkor én ne is panaszkodjak!Úgy szeretnénk már végigaludni az éjszakát!!!Nem panaszkodom mert imádom csak néha nehéz.....

Egy hétig végigaludta mert kipróbáltam a suttogó titkainak a módszerét hogy fürcsi előtt megetettük tejpéppel majd fürcsi után tápszer, de sajna már ez sem hat....:-((

2011. márc. 26. 18:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Két-három éves korára át fogja aludni. Addig meg természetes, hogy ébred éjjel.


Igazából ennek örülni kell. Az éjszakai ébredések tagolják az éjjelt, ezáltal csökkentve a bölcsőhalál kockázatát.


Nekem 1 éves múlt a fiam, és még mindig 2x ébred éjjel. Már régóta nem várom, hogy kinője. :-) Egyszer úgyis ki fogja nőni, amikor eljön az ideje. Beszélni és járni se azonnal tudnak a babák, ahhoz is idő kell.

2011. márc. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, még valami:


[link] A leggyakrabban előforduló probléma az, hogy az anyukák azt hiszik, az életkor előrehaladtával egyre jobban fog aludni a gyerek éjszaka és

csodálkoznak, hogy ez nem így van.

2011. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy fogytak el az éjszakai etetések, hogy aludt este 8-tól reggel 5-ig kb. 6 hónapos korától. Aztán az őszi óraátállításkor ebből az 5-ből lett 4 óra, komolyan, fél évig akkor kelt és nem aludt vissza, csak 7-8 körül vagy később, addig nagyon élénk volt, játszani akart. Akkor visszasírtam az éjszakai ébredést, csak aludt volna tovább. Kb. másfél éves kora óta 5-6 között kel, most 2 múlt. Amikor 22 hónapos korában megszületett a tesója, sokszor vándorolt éjszaka. Most már ez megszűnt, viszont a kicsihez kelni kell 3 óránként, pedig már ő is 4 hónapos elmúlt, én is várom, hogy kialudhassam magam. Próbálj vele aludni nappal, ha nagyon kimerült vagy!
2011. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!