Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hós babám csak reggel és...

5 hós babám csak reggel és este eszik tápszert, ma este viszont nem ette meg, csak 60 ml-t. Csináltam neki tejpépet, az bezzeg sikoltozva csúszott le. Miért van ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 24. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
abból amit írsz, gondolom, hozzátáplálod már. Valószínűleg ott tartotok, mint mi. Egyszerűen nem eszi meg tápszert, mióta megérezte az ízeket. a tejpépet, gyümölcsöt, főzeléket, mindent megeszik. tápszert éjszaka issza meg, mikor "kómás". Reggel én próbálok beleerőltetni egy adagot. A tápszert vizzel és almalével felesben csinálom neki, mert az almalét nagyon szereti. Így azért ha nagyon éhes, akkor bele tudom diktálni, de nappal az étkezéseknél nem. Már nem is próbálom. Kicsit jobb a helyzet, mióta a humana baby fit tápszert adom neki, az banános ízesítésű, abból 40-50 mlt néha azért megeszik.
2009. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 5 hós korától 9 hóig nem ettem egyáltalán meg a tápszert csak ha hajnalban félálomba adtam neki de akkor is csak 100 ml. Szóval én a vacsira eleinte tejpépet adtam, aztán egy hónap múlva az sem kellett, jött a főzelék, aztán mikor hogy! Volt hogy 3 üveges kaját dobtam a kukába mire eltaláltam mit kíván a kis válogtós babám! De láss csodát, 9hós lesz holnap, gondoltam megkínálom tápszerrel vacsira hátha megeszi, úgyis olyan régen vacsizott már tápit! Hát nem megette! 210 ml-t! HUH! Gondoltam akkor, mostanában ez lesz a nyerő, igaz mászás közben, játszás közben issza meg mert NEM ÉR RÁ VACSIZNI!:)) Kitartás, próbálj ki mindent és figyeld mi jön be neki a nap folyamán és azt add neki vacsira!

2009. febr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget,persze ma reggel sem ette meg.kiöntöttem tálba,és egy nagyon kevés tejpépport tettem bele az ize miatt.Igy kanalaztuk be,persze folyt mindenhol,a maradékot pedig végre hajlandó volt meginni.Kaptam gyerekkakaóport,merjek bele tenni,hátha jó lesz?Köszi előre is!
2009. febr. 25. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!