Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron mehetek a babámmal...

Nyáron mehetek a babámmal strandolni? Májusban lesz 1 éves

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mehetnél? Naptejjel bekened napjában többször is. Fejére kis sapkát adsz, úszópelus és kész. Persze, ne 11 és 3-között menjetek. Babamedencében jól fogja magát érezni.
2011. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Simán mehettek.Jó lubickolást!
2011. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Én nem vittem 2 évesen sem strandra fürdeni.A homokozóban játszott a medence mellett.
2011. márc. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

mi mentünk már mikor fél éves volt, nagy medencében úszógumikkal pancsoltunk egész nyáron, volt nagy sírás mikor kijött. idén nyarat is medencébe fogjuk tölteni :)


persze igényes strandot válasszatok! :)

2011. márc. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Perszhogy....annyira élvezik:)
2011. márc. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem is májusban lesz 1 éves én biztos vinni fogom,amúgy is szeret pancsolni.
2011. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat

imád pancsolni,na meg persze én is

2011. márc. 26. 11:08
 8/12 Titokgazda ***** válasza:

Véleményem szerint a természetes módszereket válaszd egy 1 évesnél a nap hatásainak csökkentése érdekében!


Ne kenj a bőre alá, mindenhova naptejet!

Gyereked van. Figyelni kell rá!

Árnyékban játszatok, ha az árnyék vándorol, te is mozgasd meg kicsit magad! 1 éves baba hamar leég. Még árnyékban is.

Én egy lepedőből VÁGOTT rongyot húzok a gyerekre, ha strandon vagyunk. Tud benne mozogni, nem ég szénné fél óra alatt, mégis szokja a napot, a napsütést, és edződik a bőre. Felkészül a felnőtt létre, amikor majd a napon is bulizhat sokáig.

Ha valaki meg amiatt akar aggódni, hogy a vágott rongyok nem divatosak, és mit szólnak hozzá mások, az gondolja át, hogy a gyerek egészsége, vagy mások véleménye a fontosabb!


(Félreértés ne essék, nem tudom, hogy te miről, hogyan vélekedsz, csak gyakorikerdesek.hu-n megszoktam, hogy mindenre ki kell térni egy válasz adásakor.)

2011. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Titokgazda ***** válasza:

Nem árt strandolás előtt 1 héttel kivinni a gyereket fél órára a szabadba, hogy megnézzük, hogyan reagál a napsütésre, a természetre! (Ha még eddig nem tettük. Ha már megtettük, akkor ne kérdezgessünk feleslegesen az interneten másokat! A te gyereked te ismered a legjobban. Egyelőre.)

3 nappal előtte meg mondjuk másfél órára, hogyha úgy tűnik, jól bírja.


Ha nem ég meg a bőre az erős napsütéstől, akkor köss rá egy csengőt, aztán nyomás strandolni! (Rövid madzagos csengő legyen, és ne a nyakába kösd!)

2011. márc. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
milyen csengot?
2011. márc. 26. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!