Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyek a babának 1 napra...

Mit vigyek a babának 1 napra strandolni?

Figyelt kérdés
Miket kell elvinni neki? Tópartra megyünk. Reggel indulunk és délután már jövünk haza. Ez lesz az első ilyen hosszú utunk.6 hós lesz a kicsi. Hogyan védjem a naptól, altatás stb.-re gondolok.
2010. aug. 14. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi vittünk úszópelust, rágókát, üveges babakaját+kanalat, textilpelust, törölközőt, a bőrére napfényvédőt és vizet.
2010. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leirom én miket szoktam.

Strandra: úszópelus,sima pelus haza jövethez,napvédö krém,üveges kaja+kanál(én berakom az aznapi kaját a vacsival együtt,mert egyszer olyan dugóba keveredtünk,hogy kerestünk egy ügyeletes gyógyszertárat,h.legalább tápszert tudjak adni neki a kocsiban.Még egyszer nem szeretnék igy járni)inni való,kiskendö,kifogó,uszógumi,strandsátor,játékok-kisautó,csörgö pár apróság ami tudom hogy leköti.Váltó ruha,szoktam betenni melegebb ruhát is,mert ki tudja du.-ra milyen idö lesz.Ez igy soknak tünik,de kb 1hátizsák.

A forralt-lehütött vizet kihagytam.

Ha tópartra megyönk,ezt szintén mind viszem,csak még plusszban viszek pár flakon csapvizet,kis pancsolót amiben tud pancsolni ha hideg a viz.

kb.enyi.

2010. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szúnyog és kullancs riasztót.A többit leírták előttem.
2010. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még viszek fenistilt, calciumot, és betadint, hátha kelleni fog.
2010. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!