Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiamnak jó...

15 hónapos kisfiamnak jó nedvszivóképességű pelus? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Eddig csak pampers activ baby-t használtunk,de 2 hete éjszaka átázik teljesen.

Gondoltam próbálok neki másikat,de nem tudom milyet vegyek,ami kibirná reggelig.


2011. márc. 25. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj csereberélni vagy venni ismerősöktől pár darabot. Pl. hasonló korúaktól (méretűektől). Játszótéri ismerősök stb. Mert csomó pénz, ha próbálkozik az ember :(


Én dm-est használok, nagyon bevált, a maxi plus méret a fiamnál kibír 12 órát lazán. De ő pl. nem iszik éjjel, csak az esti tápszer van. Bár reggel csak kb 1 órával a reggeli után cserélem ki, mert különben még félig sincs.

Ja, lassan másfél éves, 11 kiló.

2011. márc. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, nekem olyan még nem volt, hogy teljesen átázzon. Pedig nappal annyit vedel, mint a kiskacsa :D
2011. márc. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ennyi idős. :)

Mi éjjelre Liberót használunk, és nagyon jól bent tartja a pisit,sok pisink van. Dm-ben szoktam 25%-os kuponra venni.

Nappalra meg Rossmannos pelust, és nagyon bejött.

2011. márc. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megfogadom a tanácsot,megpróbálok akkor ismerösöktől kérni pár darabot.

Amúgy igen iszik éjszaka,sajnos,biztos ettől van ez a gond.

Kisfiam 12,5 kg.

2011. márc. 25. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Auchanban és az M5-ös melletti Tesco ületsorán az éttermeknél egy kis bódéban kapható a Bambino pelus. Nálunk ez soha sem ázott át, pedig volt olyan, hogy 12-13 órán keresztül volt a lányomon éjjel... és akkor még volt, hogy 5-6x is szopizott éjszakánként (fogzás).
2011. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Libero!
2011. márc. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!