Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem issza meg reggelente...

Miért nem issza meg reggelente a tápszert 1 éves kisfiam?

Figyelt kérdés

3 napja csinálja ezt hogy elfordítja a fejét amikor felkelés után adom neki a tápszert,pedig eddig mindet megitta.

már csak reggel-este kap tejet.

Vajon miért?Nem váltottam tápszert.


2011. márc. 25. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
En is pont igy jartam. Nekunk az oldotta meg a helyzetet, hogy felesbe adom neki. 150ml tapszer es felontom 150ml tehentejjel. Kisfiamnak mar tul tomeny volt a tapszer, nem szerette. A tehentej meg higitott egy picit az izen. Igy egyszeru bevezetni majd a tehentejet is kesobb. En is majd 14 honapos kora utan csak 100ml tapszert fogok onteni 200ml tehentejhez es igy lassan majd elhagyjuk a tapszert. Nem tudom, hogy nallatok bevallik-e de ha gondolod egy probat meger. Persze, ha nem idegenkedsz a tehentejtol meg. Igy kap a tapszerben levo vitaminokbol is meg egy ideig es kap tehentejet is.
2011. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez is jó ötlet, vagy esetleg próbálj tejitalt. Az közelebb áll ízben a tejhez, mint a tápszer. Én is 1 évesen kezdtem el reggelire tápi helyett Bebivita tejitalt adni (Müllerben 1090 Ft), aztán 13 hónapos korában, mikor elfogyott a tápszerünk, akkor estére is ezt adtam. Ez a mai napig így van, reggel-este tejitalt iszik (18 hós lesz).
2011. márc. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mind a kettő igy hagyta el a tápszert.Egyik pillanatról a másikra.Onnantól kezdve,ember isten nem itatta meg velük.A fiam akkor volt 7 hónapos,a lányom olyan 5-6 hónapos.
2011. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 9 hónapos kora óta nem issza meg reggel.

Azóta joghurtot vagy vmilyen kenyeret kap.

2011. márc. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia


Kislanyom is ezt csinalta.

Valtottunk Aptamil 1+ ra es azota nem csak megissza, hanem meg plusz 1 alkalommal ker tejet.

Most 3-4 alkalommal iszik, eddig 2-3 alkalommal ivott egy nap tejet.

Jon utannam es mondja, hogy teji :)

Ennek teljesen mas illata van mint az aptamil 1-3ig tapszernek.Kicsit vaniliasabb vagy nem tudom.

Nalunk nincs izesitett tapszer, de ezt szereti.Eddig volt, hogy fahejat tettem neki bele es ugy is szerette.

2011. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
13 hós a kislányom. ugyanezt csinálta. A vizet sima csőrös pohárból issza. Próbáltam neki Aventes szelepesben adni a tápszert, nem kellett neki, végül egy MAM-os szép cumisüveget fogadott el. Olyan csőrös pohár féle. Azóta megint megissza. Sőt. Azt kell megfigyelni, hogy maga az ital nem kell neki vagy csak más formában esetleg. Kislányom meg se kóstolta mi van benne, egyből elutasította, ezért gondoltam, hogy üveget/poharat váltok.
2011. márc. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!