Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A nap melyik szakában érdemes...

A nap melyik szakában érdemes elkezdeni a kóstolgatást egy olyan gyereknél, amelyik eleve nagyon rossz evő?

Figyelt kérdés
Most 5 hónapos, és a dr néni azt javasolta a rossz étvágy ellen, hogy kezdjem kóstoltatni vele az almát. Ok, de evés előtt, hogy utána még annyit se egyen mint eddig, vagy evés után, amikor is már a rendes kaja (tej, tápszer) sem kell neki. Amúgy alig eszi meg a napi 700 ml tejet, tápot, tehát tényleg nem egy jó evő.
2009. febr. 24. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Délelőtt, vagy maximum délben.
2009. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintemis délelött, mondjuk tízórainál és mindig előbb a szilárd kaja és utána tej, tápszer.Lehet hogy a szilárd kaja pont izleni fog neki.
2009. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is nagyon rossz evő volt és megdöbbenésemre mikor először kóstoltattam vele akkor boldogan fogadta az új ízeket!Azóta alig eszik tápszert, mindig a kanalat keresi!A délelőtt az szerintem tökélete első kóstoltatásra ilyenkor még tud érdeklődéssel figyelni!
2009. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány kg a babád?Miért kell elkezdeni a hozzátáplálást?Az én babám 8kg körül van most 5 honapos 2 hete kezdtük el és mi a déli orákban mindig csak kicsit adtam cici vagy táp elött majd mikor már tetszett neki mindig többet persze olyanbol amit elötte már kostolt és lassan eljutunk oda hogy utánna már csak 2 ora mulva eszik tápot!
2009. febr. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A babám 6.35 kg, valószínlűleg nem fogja megduplázni a súlyát 6. hónapra, mert 3,5 kg-mal született. Elég keveset eszik. Tehát nem emiatt kezdtük el a hozzátáplálást. Sőt nem is akarjuk 6.hónapig elkezdeni, de az almát javasolta a dr néni, hátha javul tőle az étvágya. Edddig 3x próbáltam adni neki, mindig kiköpi.
2009. febr. 24. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!