Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiamnak kell...

9 hónapos kisfiamnak kell húzgálni a kukiját?

Figyelt kérdés
tényleg tanácstalan vagyok,mert 50-50%ban mondják,hogy igen és nem...kisfiamnak annyira szűk,hogy nem látszik semmi és nem is lehet hátrahúzni egyáltalán,egy picit sem.doktornő azt mondta,várjunk vele 1 éves korig,de félek a műtéttől:(
2011. márc. 23. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nálam az tette be akaput, mikor uncsitesóm emsélte, h nekik ugyanezt mondta a doki ,h 1évesig várni, és 1 évesen fogta a doki, és úgy ahogy volt felránotta neki ,,a bőr megszakadt, ordított a gyerek, mint az oroszlán, krémezni kellett neki, és hetekig fájt ha pisilt a fiú... én inkább 1 hós kora óta szépen intézem ovatosa...a multkor mondtam a dokinak nézze meg, ámult, h milyen gyönyörű, és nem lesz itt baj, és csodás, h ilyen... inkább én elintézem itthon, mint h később, magamnak is meg főleg a fiamnak plussz kellemetlenséget, fájdalmat okozzak...
2011. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod.de az én kisfiamnak teljesen szűk,nem lehet lehúzni egyáltalán.akkor is próbálkozzak?lazulni fog a bőr?
2011. márc. 23. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is 2 hós kora óta húzogatom neki, nekem egyik bnőm járt úgy a fiával, mint az elősző hozzászóló uncsitesója.

Még van egy kis letapadása, de ez még belefér. Most 11 hós. Kezs el te is és vegyél kamillát! Azzal mosd néha neki!

2011. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Igen, lazulni fog a bőr. Mindig addig húzd amíg engedi! Ne erőltesd mert elszakadhat a bőr!

2011. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A dokibácsink azt mondta, még ne húzogassuk mert anatómiailag még szűk neki(9 hónapos), várjuk vele és 1 éves kora után térjünk vissza rá tanácsadáson.
2011. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 3 hét múlva megyünk az 1 éves kontrollra. Ez is téma lesz és nekünk is azt mondta a doki, h ne nyúljak hozzá addig, de én fürdéskor miután kicsit fepuhut a bőre kisfiamnak, mindig picit felhúzom. Elég szépen feljön, remélem a doki szerint is :)
2011. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na éppen ez a baj, hogy még az orvosok sem értenek egyet abban, hogy mikor kell a kisfiúk kukiján a bőrt felhúzni. Szerintem hallgass a Ti orvosotokra.
2011. márc. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!