Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sürgős! Mit tegyek, felébressz...

Sürgős! Mit tegyek, felébresszem a babámat?

Figyelt kérdés

1 éves kislányom már du 1 óra óta alszik.Másfél-2 órát szokott aludni általában.

Ma reggel óta hőemelkedése van és picit bágyadt.Ezért alszik olyan sokat?Felébresszem?


2011. márc. 23. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
En felebresztenem,mert ha ilyen sokat alszik ejszaka nem fog aludni.
2011. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az éjszakát végigaludta?Nem lehet,hogy csak fáradt?Nézd meg most nem-e meleg,ha gyanus,hogy lázas keltsd fel.
2011. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne ébreszd fel! Ha valaki lázas,beteg akkor az a jó ha kipiheni. A gyerekek meg ilyenkor sokat alszanak. Csak akkor ébreszd fel ha magas a láza és akkor gyógyszer. Kívánok minél előbbi gyógyulást!
2011. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

az éjszakát végigaludta annyi különbséggel, hogy nem 8-kor kelt, hanem fél 7-kor.

azt hiszem megnézem, ha csak hőemelkedése lehet akkor még hagyom.De ha benyitok a szobájába akkor biztos felébred.

2011. márc. 23. 17:29
 5/11 A kérdező kommentje:
Most kelt fel magától:)Rohanok hozzá:)
2011. márc. 23. 17:30
 6/11 anonim ***** válasza:
na minden rendben van? Nem lázas? Sokat igyon, nehogy kiszáradjon.
2011. márc. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hogy van a picilány?Remélem minden rendben!
2011. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy érdeklődtök:)

Még mindig hőemelkedése van, 37,5.Az étvágya nem jó, de más problémát nem látok.A kedve sem olyan, mint amilyen általában lenni szokott, de a tegnapi napnál kicsit élénkebb.Nem tudom mitévő legyek....

2011. márc. 24. 14:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a doki azt mondta hogy az a lényeg hogy igyon,mert ugye ha beteg valaki nemigazán van étvágya ez normális dolog!Ha kb 3 nap múlva sem lesz jobban én bevinném megmutatni az orvosnak biztos ami biztos alapon!

Jobbulást a kicsinek!

2011. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Tegnap is volt hőemelkedése, így elvittem dokihoz.Bélhurutja van.Remélem ma már azért jobb lesz:)

2011. márc. 26. 07:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!