Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felébresszem-e enni éjszaka...

Felébresszem-e enni éjszaka két és fél hetes babámat?

Figyelt kérdés
Esti utolsó szopi kb. 22.00-23.00 körül van, utána átaludná az egész éjszakát, ha nem ébreszteném négy óránként enni. Azt mondják viszont, hogy ne ébresszem, mert jelezni fog, ha éhes. Mit tegyek?
2008. dec. 27. 19:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, a babám 3,6 kg.
2008. dec. 27. 19:52
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem azt mondta anno a doktornő, h egy hosszút aludhat, nem kell ébreszteni.
2008. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem ébreszettem éjszaka - mondjuk kisfiam kelt magátol óramű pontosan 3óránként. De barátnőm kisfia - egyidős az enyémmel - kezdetektől fogva átaludta az éjszakát és nem ébresztette fel. Szerintem jelez a kicsi ha éhes lenne.
2008. dec. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem kell ébreszteni.én 3óránként etettem,este 10kor volt az utolsó,hajnali 2re éhezett meg, ekkor jelzett.

feébred ha éhes

sok boldogságot

5hós kisfiú anyukája

2008. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kelteni. Lányom is igen korán végigaludta az éjjelt. Este 8-kor cici, reggel 8-ig, közben egyszer kelt fel.

Hidd el, felkel , ha éhes, nyugi:-) Inkább örülj, és pihenj te is!

2008. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges felkelteni!


Én egyik manómat se óramű szerint 3-4 óránként szoptattam, jelez, ha éhes! Hidd el!


Kisebbik lányom saját maga állt be 3 óránkénti ajára, de az éjszakákat átaludta! :)

2008. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se költsd fel. Az enyém hat hetes korától 11 (!!!) órát alszik éjjel egyhuzamban. Valószínűleg ezért szopik nappal sűrűn, most hat hós és még mindig nem bír ki három órát. Akkor eszik, amikor akar. Ha megéhezik, a tied is felkel, ha nem, örülj, hogy alusztok. Hamar megtanulta, hogy mire való az éjszaka:)
2008. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!
2008. dec. 27. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Soha ne ébreszd a gyereket ha alszik. Akkor fejlődik ha sokat alszik és eszik rendesen. Még nap közben se ébreszd fel. "Egy alvás felér egy evéssel."

6 hónapos kisfiú anyukája

2008. dec. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!