Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elválasztás. Mikor és hogyan?

Elválasztás. Mikor és hogyan?

Figyelt kérdés
Kislányom 9hónapos lesz, már csak alvásra használja a cicit, már alig van tejcsim. De mindig cicin alszik el. Csak érdekelne h szép lassan hogy lehetne leszoktatni, mondjuk h 1éves korára már ne cicizzen.
2011. márc. 23. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
hát nem tudom, ha igényli, akkor nem fogod tudni szépen elvenni tőle csak sírással. ahhoz még nem elég nagy, hogy meg lehessen vele beszélni. én 2 évesen beszéltem meg az enéymmel h már nincs cici mert anyának bibis a cicije, és már amúgy is alig van benne tej (mondjuk ő másfél éves korig szopott intenzíven).
2011. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 J.Tímea ***** válasza:
61%
Az a tanácsom,hogy ne kérd senki tanácsát! Ahogy,te érzed,érzelmeidre hallgass.Ha már feltetted a kérdést talán szeretnéd,már elválasztani.Rajta./Nem ördögtől való/Eddig is csodálatos,hogy szoptattál.
2011. márc. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha minden alvás előtt kap, akkor elég nehéz lesz. Lehetne mondjuk akkor, ha nagyon nyűgös. Próbálkozhatsz esetleg cumival, nálunk eléggé bevált. Aztán arról meg szépen le lehet beszélni, mire nagyobb lesz. Amúgy nálam ahogy elalszik, rögtön kiköpi, szóval szerintem nem lesz attól még cumifüggő.
2011. márc. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ne válaszd el! Olyan fontos ám ez a gyerekeknek, ez az anyai ölelés, odabújás. Megnyugtatja őket, védi őket a betegségektől, nyugtatja őket éjszaka. Elképesztően sok mindenre jó a szoptatás. A Természet ezt csodásan kitalálta. A gyerek majd úgyis elfordul tőle, ha már nem igényli.
2011. márc. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

A válasz megírásának időpontja: ma 11:13


Tökéletesen egyetértek ezzel a válaszadóval! Én is ezen a véleményen vagyok!

2011. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó előttivel értek egyet!!!

Pici még a babád,szüksége van legalább az elalváshoz rá. Én fiam 21 hónapos,ő napi 3x kéri,alváshoz,plusz mikor eszébe jut:) Én rábizom,majd elhagyja magától. Szerintem hülyeség a cumira rászoktatni,a cicit meg elvenni tőle.

2011. márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Valami okod van rá,hogy 1 éves korára nem akarod,hogy szopizzon? Pedig a szakemberek 1 éves korig az anyatejet javasolják a fő tápláléknak és legalább 2 éves korig tanácsolják a szoptatást. És a legjobb hagyni,hogy magától leszokjon róla.
2011. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Szia! Igaz en kesobb valasztottam le, de az en lanyom is cicin elalvo volt. Feltem is tole, hogy mi lesz ha majd...

Szerencsere lanyom imadja a tejet, problema nelkul atalt ra. Lassan 2 eves es este maig azzal alszik el.

Reggel mit adsz neki cici helyett? Ha tapot, akkor szerintem este sem nem okoz majd problemat, ha a cicit tapra fogod valtani.

2011. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
szerintem 1 éves korában kezd el, hogy elhagyjátok a nappali cicizést, csak este és reggel szoptasd meg. 9 hónaposan még ha nem túl nagy teher szoptasd igény szerint, nagyon fontos még neki
2011. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!