Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nincs a babám evéseiben...

Miért nincs a babám evéseiben rendszeresség?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha a baba pl. nem két óránként, vagy három óránként eszik, hanem összevissza. Az én babám van, hogy fél óra múlva megint éhes, de van, hogy csak két és fél óra múlva. Így nem tudok vele programot tervezni :-( Ti hogy oldjátok meg?
2011. márc. 23. 07:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi,nem tudok valaszolni,csak azert irok,hogy megjegyezzem a kerdest,mert nalunk epp ez van.

Elmult 5 honapos,meg szopik,de inkabb reggel meg este,van,hogy napkozben is 1x,tapszerbol max.90ml-t eszik meg,mar kap gyumit tizoraira,van,hogy utana meg cicizik,van,hogy 2 ora mulva csak,pedig mindig ugyanannyit eszik gyumolcsbol.Nem ertem!!!

2011. márc. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem vagyok egyedül a problémával :-) Az én babám tápszeres. Van olyan, hogy csak keveset eszik, olyan mitha jóllakna. Aztán egy óra múlva keservesen sír, de akkor is úgy kell "beletuszkolni" a cumisüveget, viszont nagyobb mennyiséget eszik. Ki érti ezt...
2011. márc. 23. 08:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs kivétel az evéseknél. +/- fél óra belefér. Mondjuk nem tudom hogy hány hónapos a babád, de nálunk 6,5 hónapos koruk óta ez a menetrend.

fél 8: 100 ml tápszer

9 ó: gyümi keksszel

12 ó: főzelék husival

16 ó: gyümi keksszel vagy tejbegriz

fél 8: tápszer 250 ml

Ebéd és uzsi között kapnak kenyérhajat vagy natúr kukit.

Ha elmegyünk valahova akkor rágcsát viszek nekik.

9,5 hós ikrek

2011. márc. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Láttam a válaszodat és nálunk ez akkor volt, amikor már nagyon kanalazni akartak.
2011. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!