Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy fajta ételt mennyi ideig...

Egy fajta ételt mennyi ideig adtatok keverés nélkül?

Figyelt kérdés

két napja eszünk 4, és fél hós tápszeres babómmal almapépet, ma már 8 kanalat evett tízóraira a dokink azt mondta egy hétig akkor csak alma védőnő, hogy négy nap interneten meg olvastam mindent 3- naptól 1,5 hétig.

tapasztaltakra bízom inkább, ti egyfajta ízt meddig adtatok, nem szeretném még keverni, hogy ha valamelyik megnyomja a hasát vagy csak allergizál nála tudjam, hogy mi volt:)

előre is köszi a válaszokat jó babázást mindenkinek


2011. márc. 22. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 3 napig adtam csak egy dolgot, és ha láttam, hogy nincs baj jöhetett a következő. Először csak pár kanál, utána emeld az adagját, és utána már keverheted is. Az én babám pl a banánt nem szerette önmagában, csak almával, vagy barackkal Nálunk nem volt gond semmivel,nem fájt a hasa semmitől.
2011. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm...
2011. márc. 22. 15:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Almát, barackot 4-5 napig adtam, aztán kevertem. A zöldségeket nem szerette önmagában, 3-3 napig próbálkoztam, eltolta magától a kanalat, úgyh azokat keverve adtam.
2011. márc. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!