Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HA-s tápszert ki meddig adott...

Renibaba25 kérdése:

HA-s tápszert ki meddig adott a babájának?

Figyelt kérdés

Lányom három hónapos két hetes kora óta csak tpszert kap, beba ha 1-es good startot?

az utóbbi időben nem nagyon aka enni, arra gondoltam, hogy váltanék tápszert és, már nem is adnék hipoalergént, a családban csak a férjem allegriás ő a tollra, szénára, és mogyoróra.

többen javasolták a humannat hogy az finom, ... ki milyet használ ami tényleg jó ízű egy ekkora babának?


2011. márc. 22. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Én 3 hónapos korában váltottam sima 1-re, előtte a Beba ha startot ette a kisfiam. Addigra már teljesen tápszeres lett. Én is úgy vettem észre, hogy már nem annyira megy neki, meg úgy voltam vele, hogy a közeli családban senkinek semmilyen allergiája nincsen, én is 6 hetes korom óta tápszert ettem, és nem ha-sat, semmi bajom nem volt, úgyhogy mondtam a dokinőnknek, hogy simát szeretnék adni már.

A simák finomabbak mint a ha-sak. 6 hós koráig bebát evett, utána próbálgattunk ki többet, de úgy vettem észre, hogy a beba tetszik neki legjobban. Szerintem ezt babája válogatja.

2011. márc. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Másfél hónapos koráig kapott kisfiam Humana HA LC Pufa tápit, aztán nem akarta meginni. Úgyhogy váltottunk először Humana Baby-fitre (antirefluxos tápszert), de ez banános, úgyhogy eléggé megfogta a pociját, aztán végül a Beba Aktív (most már Beba Pro a neve) lett a nyerő. Nagyon finom édeskés íze van. Na ezt gond nélkül megitta.
2011. márc. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a aválaszokat, akkor lehet mégis maradok a bebánál csak nem Ha-st veszek hátha az iz nem tetszik neki, amúgy 5,10 kg-am a pici (3300-al született) és napont alig 600ml-t eszik csak meg
2011. márc. 22. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Kb. 8 hónapos korában váltottunk HA Milupáról simára.

Próbáltuk 1x a Humanat, de szerintem a Milupa finomabb, édesebb.

2011. márc. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a férjed allergiás akkor inkább 1 éves koráig add neki a HA-sat. Enyém 9 hós lesz és én is igy tervezem pont ez miatt. Inkább maradj a Bebánál szerintem sokkal jobb, én 3 hóig adtam Humanat de olyan utálatos volt, mindig ráragadt az üvegre, és az ize sem jobb. Én Nutrilont adok, ami valószinű az mint nálatok a Milupa Milumil.
2011. márc. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 8,5 hónapos, az elejétől tápszert is kap. Azt tanácsolta a doktornőnk, hogy 1 éves korig kapjon HA a tápszerből és a tejpépből is.
2011. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

az utolsó válasazdónak..

tejpépet mikortól javasolta a dokid? és milyen fajtát használtok?

2011. márc. 25. 11:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Fél éves kora óta kap tejpépet is, de én kérdeztem rá, hogy kaphat-e a doktornő nem mondta. Milupa HA vaníliás rizspépet eszik.
2011. márc. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!